۷
 
گران فروشی به عنوان شب یلدا در دیجی کالا +سند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب: 64717
 
روز گذشته فروشگاه دیجی کالا دست به تبلیغات گسترده در رسانه ملی و سایت های مختلف زده است که مردم هم با بی اطلاعی به برخی قیمت ها،‌از این فروشگاه خرید می کنند.
سرویس وبگردی و فناوری خبرایرانی،‌ گرانفروشی یکی از تخلفات رایج در زمینه فروش کالا و خدمات است. کمتر کسی را سراغ داریم که با این پدیده مواجه نشده و یا نشود.
 
دیجی‌کالا، امسال نیز همچون سال‌ گذشته، بلندترین شب سال را جشن گرفته و برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این آیین باستانی، جشنواره‌ی فروش هیجان‌انگیز و جذابی در نظر گرفته است
کالای یک سایت فروش محصولات اینترنتی
 
این بار بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران که با تخفیف هایش که به مردم میدهد معروف است، اما مردم از اقدامات این فروشگاه  بی خبر هستند. از گران فروشی گرفته شده تا فروش اجناس بنجل و بی کیفیت در حالی که شعار این فروشگاه قیمت مناسب و کیفیتش است.
 

کالای دیجی کالا

روز گذشته فروشگاه دیجی کالا دست به تبلیغات گسترده در رسانه ملی و سایت های مخلف زده است که مردم هم با بی اطلاعی به برخی قیمت ها،‌از این فروشگاه خرید می کنند.
 
برای نمونه سایت خبرایرانی گشتی در اینترنت زده و قیمت اصلی برخی از این محصولات را که به اسم شب یلدا تخفیفات ویژه ای داده شده است در اختیار شما قرار داده ایم.
 
یک نمونه از این اجناس که ساعتی پیش به عنوان تخفیف ویژه یلدایی برای فروش گذاشته شده است را در اختیار شما قرار دادیم.

تقلب در دیجی کالا

دیجی کالا و قیمت های غیرواقعی

Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: گران فروشی، شب یلدا ، دیجی کالا
 


حین
۱۳۹۵-۱۰-۰۲ ۰۰:۱۳:۱۴
امان از دست دیجی کالا (2600)
 
مریم
۱۳۹۵-۱۰-۰۲ ۰۰:۱۴:۰۲
سلام من هیچ وقت از دیجی کالا خرید نمیکنم خیلی اجناسش قیمتش بالاتر از بازار هست (2601)
 
۱۳۹۵-۱۰-۰۲ ۰۰:۱۴:۳۱
این یه تقلب و دزدیه که داره دیجی کالا انجام میده (2602)
 
دیجی کالا
۱۳۹۵-۱۰-۰۲ ۰۰:۱۵:۰۴
با این تخفیفای الکیش چه مردمو گذاشته سر کار (2603)
 
روح
۱۳۹۵-۱۰-۰۷ ۱۱:۴۱:۱۴
یک طرح گذاشته بودن به اسم یاقوت یلدا ps4 799 هزار تومان همش سرکاری .برای کشیدن مردم ساده به سایتشون برای فروش اجناس دیگشون بود (2605)
 
علی
۱۳۹۶-۰۸-۰۴ ۱۳:۳۱:۰۰
سلام تو دیجی کالا هر چیزی 20 درصد گرونه و دارن علنی کلاه برداری میکنن تازگی هم یه برند تازه اومده تو دیجی کالا داره کیف چرمی میفروشه با برند کهن چرم و پارینه مواظب باشید بیش از 50 درصد گران فروشی میکنه (2757)
 
ارمان
۱۳۹۷-۰۲-۱۵ ۲۰:۰۸:۰۴
فروشگاه هایی هستن که به جای سرو صدای زیاد برای تخفیف هاشون واقعا قیمتشون بایین تره مثل زنبیل و .... درد سر خرید ازشون هم کمتره (2820)