گاز گرفتگی 3 عضو خانواده را راهی بیمارستان کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۳
کد مطلب: 63881
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ورامین گفت: سه عضو یک خانواده در ورامین بر اثر استنشاق گاز منوکسید کربن مسموم و راهی بیمارستان شدند.
بهنام کرمانی در گفتگویی درباره جزئیات این حادثه گاز گرفتگی گفت: حادثه نشت گاز در یک واحد مسکونی ساعت 12:35 دقیقه امروز به سازمان آتش نشانی اعلام شد و بلافاصله ماموران یک ایستگاه به محل حادثه واقع در خیابان طالقانی ورامین اعزام شدند.

وی افزود: با حضور نجات گران آتش نشانی در محل حادثه مشخص شد سه عضو یک خانواده شامل مرد ۴۸ ساله، خانم ۲۳ ساله و کودک پنج ساله با استنشاق گاز منوکسیدکربن دچار مسمومیت شده بودند که توسط عوامل اورژانس با همکاری سازمان آتش نشانی ورامین به بیمارستان منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین با اعلام اینکه حضور به موقع تکنسین های اورژانس باعث شد که این حادثه تلفات جانی نداشته باشد، به شهروندان توصیه کرد در استفاده از وسایل گاز سوز دقت داشته باشند و استانداردهای وسیله گاز سوز را حتما رعایت کنند.

کرمانی با اعلام اینکه علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان علت یاب سازمان در دست بررسی است گفت: نجات گران آتش نشانی در ساعت ۱۳ پس از ایمن سازی محل حادثه به عملیات خود پایان دادند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : مهر
کلمات کليدی: گاز گرفتگی ، ورامین ، بیمارستان