آخرین خبر از زمان مزایده خودروهای لوکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۳
کد مطلب: 61103
 
رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از پیشرفت ۸۰ درصدی کار برگزاری مزایده خودروهای لوکس خبرداد و گفت: این مزایده به زودی برگزار می‌شود.
امین دلیری در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه خبرگزاری مهر گفت: سازمان اموال تملیکی به صورت دائم برای فروش اموال منقول و غیرمنقول مزایده برگزار می‌کند که بر این اساس، یکی از مزایده‌های خاص پیش رو، فروش مزایده‌ای خودروهای با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی‌سی است.

رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی افزود: برای ورود این خودروها در گذشته مصوباتی از هیات وزیران دریافت شده که با توجه به رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری که قرار شد این بخشنامه، خودروهای مذکور را شامل نشود، به زودی مزایده برای فروش آنها را برگزار خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: فرآیند کار انجام شده و مقدمات فراهم شده است تا در آینده نزدیک، این مزایده به صورت الکترونیکی انجام شود.

به گفته معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، مزایده تنها برای کالاهای متروکه برگزار می‌شود، چراکه این کالاها صاحب داشته و مجوز ورود از طریق مبادی ورودی رسمی را دریافت کرده‌اند اما به موقع ترخیص نشده‌اند، این کار در حال انجام بوده و ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی اظهار داشت: به دلیل اینکه این خودروها باید در داخل شماره‌گذاری شوند، لازم است مجوزهای فنی و ایمنی را نیز اخذ کنند، در این راستا برخی کارها انجام شده و برخی دیگر در حال انجام است که اگر تکمیل شود، زمان برگزاری مزایده الکترونیکی را اعلام خواهیم کرد.

به گفته دلیری، این مزایده برگزار می‌شود و طی آن،  خود صاحبان کالا، خودروها را می‌خرند یا درآمد حاصل از فروش به آنها پرداخت می‌شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: خودرو لوکس ، مزایده ، اموال تملیکی