شایعات لغو روادید زائران اربعین تکذیب شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۱
کد مطلب: 60880
 
دبیر قرارگاه امام علی ( ع) ویژه اربعین استان ایلام گفت: اخبار و شایعاتی منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر لغو روادید برای زائران اربعین کذب و فاقد اعتبار است.
سرهنگ «جلال میرزابیگی» با تأکید بر اینکه هرگونه اخباری درزمینهٔ لغو روادید سفر زائرین عتبات عالیات در اربعین سال 95 کذب محض است، اظهار کرد: انتشار چنین شایعات و اخباری فقط باعث ایجاد مشکلات برای زائرین اربعین حسینی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه محبان اهل‌بیت نسبت به این شایعات توجه نکنند و در فرصت باقیمانده نسبت به تهیه ویزا اقدام کنند، افزود: لغو روادید موضوعی مرتبط با کشور مقابل یعنی عراق است و باید مناسبات بین‌المللی را رعایت کرد.

میرزا بیگی خاطرنشان کرد: اخبار و شایعاتی منتشرشده در فضای مجازی نسبت به لغو روادید برای زائران اربعین کذب،جعلی و فاقد اعتبار است.

دبیر قرارگاه امام علی ( ع) ویژه اربعین استان ایلام تصریح کرد: انتشار هرگونه اخبار کذب در راستای لغو روادید زائران اربعین برخورد قانونی و قاطع می‌شود.

وی اضافه کرد: از زائران اربعین خواهشمندیم اخبار و اطلاعات مربوط به پیاده‌روی بزرگ اربعین را از طریق کانال‌های رسمی دریافت کنند و به شایعات گوش نکنند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری ایسنا
کلمات کليدی: زائران اربعین ، لغو روادید ، فضای مجازی