آخرین جزئیات از وضعیت ستایش 3 ساله
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۶
کد مطلب: 60714
 
رئیس اداره بهزیستی رفسنجان گفت: ستایش 3 ساله که مورد کودک‌آزاری قرار گرفته بود و تحت درمان بود، روز گذشته ترخیص و به بهزیستی کرمان منتقل شد.

محمود حیدری صبح امروز در جلسه آسیب‌های اجتماعی این شهرستان با موضوع کودک‌آزاری و همسرآزاری اظهار داشت: در 6 ماه اول امسال 21 مورد کودک‌آزاری در رفسنجان داشتیم.

وی بیان داشت: این موارد به کرمان ارجاع داده و سامان‌دهی شدند، عمده عامل این موارد شامل فقر اقتصادی و تزلزل خانواده و مواد مخدر صنعتی در خانواده‌ها بوده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان تصریح کرد: اورژانس اجتماعی رفسنجان از دو سال پیش در این شهرستان راه‌اندازی شده و فعالیت بالایی دارد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: تنها شهرستانی که هزینه‌های معتادان را پرداخت می‌کند، رفسنجان است و خیران در این حوزه همکاری دارند و البته هزینه نگهداری این معتادان بسیار بالاست.

حیدری افزود: از مسؤولان تقاضا داریم در مواردی مانند کودک‌آزاری، همسرآزای، سالمندآزاری و ... کمک کنند که سامان‌دهی شوند.

وی متذکر شد: هزینه‌های اورژانس اجتماعی بالاست، آزمایش‌ها، پزشکی قانونی و ... از جمله این هزینه‌هاست که باید پرداخت کنیم و اعتبار اورژانس خیلی کم است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان یادآور شد: ستایش سه ساله روز گذشته ترخیص شد و به بهزیستی کرمان منتقل شد، چندین مورد تقاضا داشتیم تا سرپرستی او را قبول کنند، اما شرایط لازم را نداشتند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: ستایش ، سه ساله ، کرمان ، بهزیستی