فیش حقوق وزیر بهداشت از بیمارستانی که نمی رود؟!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱
کد مطلب: 59794
 
در حالی که وزارت بهداشت صورتحساب حقوق وزیر بهداشت از دو منبع نهاد ریاست جمهوری (۴ میلیون تومان) و بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی فارابی (۸ میلیون تومان) را منتشر کرده، یک متخصص چشم می گوید آقای دکتر از سال ۹۰ به این بیمارستان نیامده است!
به گزارش خبر ایرانی، یک متخصص چشم می گوید: «جالب است كه استاد هاشمي از سال ٩٠ اصلا فارابي براي آموزش يا دیدن مريض نيامدند، فقط شايد سالي يک بار دعوتي می آمدند برای ژورنال كلاب. من خودم يک بار در بيمارستان نور به ایشان گفتم استاد! چرا نمي آييد به بيمارستان، واقعاً جایتان خالی حس می شود. دكتر هاشمي بسيار جراح ماهر و استاد خوبي هستند. گفت: «خانم دكتر! دانشگاه اصلا ديگر دانشگاه نيست، بهداری است»! حالا فيش حقوقي خرداد امسالشان به نام بيمارستان فارابي! زده می شود! نمي دانم به عنوان هيات علمي چه كار انجام می دهند؟!»

«وبدا»، سایت وزارت بهداشت، ضمن انتشار فیش حقوقی دکتر قاضی زاده هاشمی، نوشت:
«دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران شب گذشته در ضیافت افطاری رییس جمهوری با اساتید و پزشکان دانشگاه های کشور در خصوص پرداخت های دانشگاه علوم پزشکی به پزشکان گفت: … در جایی دیدم یک فیش حقوقی وجود دارد که با مبلغ ۲۲۸ میلیون تومان منتسب به وزیر بهداشت عنوان شده است. وزیر بهداشت چون عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و ابلاغ وی را بنده امضا می کنم تاکید می کنم که ایشان حقوق ۸ میلیون تومانی قبل از کسر مالیات از دانشگاه دریافت می کند و هیچ گونه پرداخت دیگری به ایشان در دانشگاه و وزارت بهداشت صورت نمی گیرد و از نهاد ریاست جمهوری نیز مبلغی به عنوان فوق العاده مدیریت در حد ۴ میلیون تومان دریافت می کند».Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: فیش حقوق وزیر بهداشت، بیمارستان