امیدواری روزنامه قطری به موفقیت تیم ملی ایران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب: 55528
 
روزنامه الرایة قطر در گزارشی از اعتمادبه‌نفس بالای بازیکنان تیم ملی این کشور جهت کسب نتیجه قابل قبول در بازی برابر ایران خبر داد.
تمرین عصر دیروز (چهارشنبه) تیم ملی قطر در ورزشگاه آزادی تهران دو میهمان ویژه داشت که یکی رئیس فدراسیون فوتبال این کشور بود و دیگری یکی از مسئولان ارشد سفارت قطر در ایران.

روزنامه الرایة با درج این خبر در گزارش خود نوشته است: تمرین عصر دیروز تیم ملی قطر نشان‌دهنده اعتمادبه‌نفس و توانمندی بالای شاگردان کارنیو برای کسب نتیجه قابل قبول در بازی با ایران به رغم سختی این دیدار است.

دانیل کارنیو اروگوئه‌ای در خاتمه تمرین از بازیکنان تیم ملی قطر خواست که بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند و تأکید کرد که از بازی برابر ایران باید نتیجه خوبی را کسب کنند، زیرا بازی سخت دیگری نیز 16 شهریورماه سال جاری در دوحه با ازبکستان پیش‌رو خواهند داشت.

در ادامه گزارش روزنامه قطری آمده است: البته کارنیو در اردوهای اخیر آماده‌سازی و دیدارهای تدارکاتی، تیم ملی قطر را مهیای بازی برابر ایران و پیاده کردن خواسته‌های تاکتیکی مورد نظرش توسط بازیکنان کرده است. ما امیدواریم نتیجه خوبی از این بازی به‌دست آوریم، هر چند ایران در خانه خود و نزد هوادارانش بازی می‌کند. تیم ملی قطر باید نتیجه راضی‌کننده‌ای در شروع مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه کسب کند.

الرایة در خاتمه این گزارش بر آمادگی فنی و روحی بازیکنان تیم ملی قطر و نگاه مثبت آنها به نتیجه بازی برابر تیم ملی ایران تأکید کرده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: روزنامه قطری ، تیم ملی ایران ، ورزشگاه آزادی