۵
 
برای اولین و آخرین بار این حرف ها را می گویم؛
حرف‌های جنجالی مهناز افشار از ازدواجش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۳
کد مطلب: 47974
 
من برای اولین بار و آخرین بار می خواهم بگویم اگر مطلبی را که در سایت ها می خوانید، باور می کنید پس باید تکذیبیه آن را هم باور کنید. مردم باید هر اتهامی را با ارائه مدرک باور کنند نه اینکه صرف اینکه هر تهمتی زده شد بگوییم ثابت کن، دروغ است!
مهناز افشار در سومین دهه بازیگری، مجموعه ای از تجربه های متدوال، متفاوت و جسورانه را در کارنامه دارد. بازیگر چهره ای که بعد از مادر شدن با گزیده کاری، نقطه عطفی را ثبت کرد. گفتگوی مفصلی با این بازیگر  در ماهنامه منتشر شده است. مهناز افشار در بخشی از صحبت های خود می گوید: این اولین باری است که می خواهم با شما درباره ازدواجم صحبت کنم؛ روزگاری در این مملکت مردم برای هم آرزوی خوشبختی می کردند و می گفتند ان شا الله خوشبخت شوید تا ماه هم خوشبخت شویم اما امروز متاسفانه همه چیز برعکس شده و می گویند دیگری بدبخت شود ولی ما خوشبخت! من برای ازدواج تنها به این موضوع فکر می کردم که همسرم چگونه آدمی است؟ و آیا می توانم او را دوست داشته باشم یا نه؟ ازدواج من به گونه ای بود که به دیگران اجازه می داد، پرسش هایی داشته باشند، چون خودم هم از یکسری مسائل شوکه شدم. در واقع اسمی پشت این ازدواج بود که به شخصه خاطره خوشی از آن نداشتم و برای من یادآور بسته شدن مجله رویش با عکس خودم روی مجله بود. اما ملاک من این چیزها نبود بلکه خود این آدم بود، بزرگترین حسن همسر من متانت و سکوت اش در مقابل همه حرف هاست و من از او یاد گرفتم در مورد هر حرفی که پشت سر ما است، سکوت کنم. شاید گاهی این سکوت اشتباه بوده اما زندگی شخصی هر فردی برای اوست و دیگران نباید در آن دخالت کنند.شاید اگر من جای همسرم بودم، با همه آن حواشی نمی توانستم اینقدر خوب باشم. همسر من در مقابل تمام تهمت هایی که به او زدند از اختلاس تا شیر خشک و ... سکوت کرد. و تنها دوبار به احترام من نامه داد. من برای اولین بار و آخرین بار می خواهم بگویم اگر مطلبی را که در سایت ها می خوانید، باور می کنید پس باید تکذیبیه آن را هم باور کنید. مردم باید هر اتهامی را با ارائه مدرک باور کنند نه اینکه صرف اینکه هر تهمتی زده شد بگوییم ثابت کن، دروغ است! خیر آنها هم باید ادعای شان را ثابت کنند. اگری تکذیبیه را باور نمی کنید، مطلب را هم نباید باور کنید. اگر هر زمانی این اتهام ها ثابت شد، من هم به شکل قانونی پا به پای مردم در دادگاه حقوق تضییع شده را پس می گیرم.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فردانیوز
کلمات کليدی: مهناز افشار ،بازیگر ، همسر مهناز افشار ، مجله رویش
 


رامین غفوری
۱۳۹۵-۰۳-۱۲ ۰۹:۰۱:۲۹
ریس هلال احمر ایران که بعد رسانه ای کردن اختلاف حساب دو میلیون یورویی شوهرش از هلال احمر از دوره قبل،تکذیبیه نداد!!!
ریس هلال احمر ایران قطعا شخصیت مستندی هستند و اینجور مصاحبه ها از سوی همسر،طبیعیه.بهتره خانم افشار،به بازیگری بپردازن (2431)
 
رامین غفوری
۱۳۹۵-۰۳-۱۲ ۰۹:۰۳:۲۳
ریس هلال احمر ایران ، که بعد اختلاف حساب دو میلیون یورویی شوهرش از هلال احمر ایران ، تکذیبیه نداد!!!! (2432)
 
۱۳۹۵-۰۳-۱۲ ۰۹:۲۳:۵۱
ادبیات جوابگویی شوهر مهناز افشار جالبه.
بعد رسانه ای شدن اختلاف حساب دو میلیون یورویی شوهرش توسط ریس هلال احمر ایران،شوهر ایشون در جوابیه به ریس هلال احمر ایران گفت که ریس هلال احمر ایران هم با روابط این منصب رو داره..وحتی در جواب تکذیب دو میلیون یورو رو خود شوهرش در نامه ننوشت.متن هر دو مصاحبه در نت هست (2433)
 
ظهیری
۱۳۹۵-۰۳-۱۲ ۱۱:۴۹:۴۷
خو مهناز افشار تو همون قایقی نشسته که شوهرش داره پارو می زنه..مگه غیر از اینه
ریس هلال احمر ایران کم شخصیتیه! به استناد مصاحبه ایشون شوهرش دو میلیون یورو اختلاف حساب از دوره قبل داره...تا این لحظه ریس هلال احمر ایران این مسیله رو تکذیب نکرده.
اگر این رسانه تریبون آزاد ملته از خانم افشار پرسش دارم که ایا ریس هلال احمر ایران دروغ گفته ؟
سپاس از شما که همیشه منعکس کننده حرف مردم هستین (2437)
 
آقایی
۱۳۹۵-۰۳-۱۲ ۱۲:۵۵:۰۸
ریس هلال احمر ایران که مصاحبه اش رو در مورد اختلاف حساب شوهر ایشون،تکذیب نکرد!!
معلومه زنش با بهره از شهرتش میخواد وجهه شوهرش رو خوب کنه (2438)