چگونه اینترنتی ازدواج کنیم؟!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲
کد مطلب: 44367
 
وب‌سايتي كه خانم‌هاي محترم مي‌توانند به‌وسيله آن، در هر لحظه از مكان دقيق حضور همسرهايشان اطلاع پيدا كنند. اين كار كمك شاياني به جلوگيري دوتا شدن شلوار آقايان، بدون اطلاع خانم‌ها مي‌كند.
وب‌سایت همسریابی می‌تواند معانی متفاوت و كاربردهای مختلفی داشته باشد، از جمله:

۱- وب‌سایتی كه هر وقت همسر كسی گم می‌شود، می‌توان با مراجعه به آن وب‌سایت، همسر مورد نظر را پیدا كرد.

گلی گم کرده‌ام می‌جویم او را

درون وب‌سایت همسریابی، ای دوست!

۲- وب‌سایتی كه خانم‌های محترم می‌توانند به‌وسیله آن، در هر لحظه از مكان دقیق حضور همسرهایشان اطلاع پیدا كنند. این كار كمك شایانی به جلوگیری به دوتا شدن شلوار آقایان، بدون اطلاع خانم‌ها می‌كند.

تو ای قلی! کجایی!؟ که رخ نمی‌نمایی

بترس از اینکه شلوار تو شود دوتایی!

۳- وب‌سایتی كه به‌وسیله آن می‌توان همسر دلخواه و مورد نظر آینده را پیدا و با او، با اجازه بزرگترها ازدواج كرد.

الا ای آهوی وحشی کجایی؟

که دارم با تو قصد آشنایی!

که من تنهام و سرگردان و بی کس

بیا تا با تو من وصلت کنم پس!

اگر منظور از وب‌سایت همسریابی همان گزینه سوم باشد، این وب‌سایت‌ها مزایای بسیاری دارد. خواستگاری رفتن، دنگ و فنگ، مشكلات و زحمت‌های خاص خودش را دارد كه وب‌سایت‌های همسریابی بسیاری از این موارد را برطرف می‌كند؛ از جمله:

  1. داماد لازم نیست برای هر بار كه به قصد همسریابی، خواستگاری می‌رود، گل و شیرینی بخرد و به آرایشگاه برود. می‌تواند یك عكس زیبا برای پروفایلش در آن انتخاب کند. با یك آیكون گل، شبیه همین آیكون‌های یاهو مسنجر، می‌شود یك مجلس خواستگاری را برگزار کرد. به این ترتیب با كاهش هزینه‌های همسریابی، جوانان بیشتری ترغیب به ازدواج می‌شوند.

عکس روی تو چو در صفحه آن افتاد

خواستگاران، همه درخواست برایت دادند!


۲- عروس و خانواده عروس لازم نیست از چند روز قبل از مراسم خواستگاری، خانه را مرتب كرده و میوه و شیرینی تهیه كنند؛ یا مدام نگران آمدن مهمان‌های سرزده باشند! نهایت اتفاقی که ممکن است بیفتد، این است که برق یا اینترنت برای مدتی قطع شود که خب آن هم امری است طبیعی.


عروس و داماد می‌توانند هر چقدر كه می‌خواهند با هم صحبت كنند و از هم شناخت پیدا كنند. می‌شود به رسم معمول كه یك کودک را همراه عروس و داماد به پارك و یا جایی كه می‌خواستند بروند صحبت كنند می‌فرستادند، الان هم یك بچه كنار دست عروس و یا داماد حین كار با بنشیند.

گوش نامحرم نباشد جای بعضی حرف‌ها

پس لذا باید کنارت بچه‌ای باشد به زور!۴- می‌توان آرشیو تمام مكالمات عروس و داماد را سیو كرد و قول و قرارهایی كه با هم می‌گذارند را نگه داشت؛ كه فردا كسی نتواند زیر تعهداتش بزند و اگر خدای ناکرده کارشان به بحث و دعوا کشید، بتوان به این آرشیو مراجعه و بین آنها به عدالت قضاوت کرد.

 

مجو درستی عهد از جهان سست نهاد

لذا مکالمه را آرشیو باید کرد!۵- دیگر لزومی ندارد داماد برای رفتن به جلسه خواستگاری، معطل دیگران و وقت آزادشان بماند؛ می‌تواند جلسه خواستگاری را در هر ساعت از شبانه روز برگزار كند.

 

با علاقه، صبح و ظهر و عصر و شب

توی چت مشغول همسریابی‌ام!داماد و یا عروس می‌توانند همزمان در چند جلسه خواستگاری حضور داشته باشند. این‌كار نه تنها بازدهی و سرعت در رسیدن به نتیجه را بالا می‌برد، بلكه امكان انتخاب از میان چند گزینه و گزینه‌های دیگر را فراهم می‌سازد كه به این ترتیب فرد می‌تواند با دید بازتری اقدام به گزینش کند. حتی امکان مقایسه آنلاین بین گزینه‌ها و مشخصاتشان وجود دارد.

 

حضور خلوت انس است و دوستان

نگار، هانیه، مینا و قس علی هذا!


۷- داماد لازم نیست حضوری به جلسه خواستگاری برود؛ همین باعث می‌شود كه اگر داماد و خانواده‌اش از وسائل حمل‌ونقل عمومی استفاده می‌كرده‌اند، هزینه‌های خانواده كاهش پیدا كند و اگر از وسیله شخصی استفاده می‌كرده است، دیگر احتیاجی به رانندگی نیست و به این ترتیب علاوه بر كمك به مشكل ترافیك، از آلودگی هوا و سوراخ شدن لایه اوزون جلوگیری می‌شود و آمار تصادفات شهری و کشته‌شدگان کاهش می‌یابد.


گرچه دوریم ولی همسر من خواهی شد

بعد منزل نبود مانع همسریابی!

Share/Save/Bookmark
مرجع : نماینده
کلمات کليدی: خواستگاری ،وب‌سایت همسریابی ، ازدواج اینترنتی