۴
 
در قسمت 23 شهرزاد چه می گذرد؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۸
کد مطلب: 43784
 
قسمت بیست و سوم سریال پر بیننده شهرزاد در حالی امروز پخش شد که آنونس منتشر شده ی آن به نظر می رسد شاهد اتفاقات تلخ در این قسمت خواهیم بود.
خبرایرانی: قسمت بیست و سوم سریال پر بیننده شهرزاد در حالی امروز پخش شد که آنونس منتشر شده ی آن به نظر می رسد شاهد اتفاقات تلخ در این قسمت خواهیم بود. به نظر می رسد علی نصیریان  که در نقش بزرگ آقا در این سریال بازی می کند، شهاب حسینی بازیگر نقش قباد را مجبور می کند تا از همسر دوم خود ترانه علی دوستی جدا شود و به زندگی با دختر بزرگ آقا برگردد .

این اتفاقات در حالی افتاد که در قسمت قبل بزرگ آقا قباد را تهدید کرد که یا از همسر دومش جدا شود و به زندگی با دختر او باز گردد یا خودش را بکشد.

حالا باید دید با وجود این اتفاقات سریال تاریخی که با ژانر درام و تلخ پیش می رود در قسمت های بعدی شاهد چه اتفاقاتی خواهد بود.

سریال شهرزاد قرار است در 26 قسمت در فصل اول پخش شود ، این سریال که توانسته در میانه خانواده های جایگاه قابل قبولی پیدا کند با بازی ستارگان سینما همچون ترانه علی دوستی، شهاب حسینی ، مصطفی زمانی و علی نصیریان هر هفته از شبکه خانگی توزیع می شود.

به دلیل استقبال خوب از این سریال بعد از پایان فصل یک قرار است فیلم برداری فصل دو این سریال نیز شروع شود.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: سریال شهرزاد ، سریال تاریخی، شبکه خانگی
 


۱۳۹۵-۰۱-۱۶ ۱۵:۲۴:۱۶
فیلم زیبایی است (2369)
 
۱۳۹۵-۰۱-۱۶ ۱۵:۲۴:۲۸
بهترین سریال ایرانی (2370)
 
کژال
۱۳۹۵-۰۱-۱۷ ۱۵:۱۱:۱۸
اگه مثه کیمیا بشه یا هر فیلمی که قهرمان داستان بیست بار ازدواج میکنه و طلاق میگیره فاتحه شون بخونید دیگه هم فیلم نگاه نکنید (2373)
 
۱۳۹۵-۰۱-۱۷ ۱۵:۲۳:۵۵
لطفا بگید در قسمت 23 چه میشود . (2374)