علی رغم کارشکنی ها؛
اولین همايش مشتري مداري و هتلداري در كيش برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب: 3767
 
اولین همایش مشتری مداری در صنعت هتلداری با هدف افزایش سطح رضایت مسافران هتل ها و تقویت صنعت گردشگری در سالن همایش های هتل ارم برگزار شد
به گزارش خبرنگار خبرایرانی در جزیره کیش،اولین همایش مشتری مداری در صنعت هتلداری با هدف افزایش سطح رضایت مسافران هتل ها و تقویت صنعت گردشگری در روز 13 اسفند ماه 92 به همت شرکت مبتکران فخر کیش (بخش خصوصی) وبا همیاری هتل ارم در سالن همایش های هتل ارم برگزار شد.
در ابتدا مجری همایش از مدیر عامل شرکت مبتکران فخر کیش سرکار خانم رجائیان دعوت نمودند که سخنرانی داشته باشند. ایشان با بیان مشکلات فراوانی که بابت اجرای این همایش داشتند گله مند بودند.


پس از پایان سخنرانی مدیریت محترم شرکت مبتکران فخر کیش، مجری همایش از جناب آقای مهندس سلیم خلیلی بابت شروع همایش دعوت کردند. آقای مهندس خلیلی مشکلات عدیده صنعت هتلداری در کیش از جمله عدم پاسخگویی هتل های جزیره کیش به نیاز مسافران، پایین بودن کیفیت خدمات نسبت به هزینه ای که از مسافران دریافت می نمایند و ... ، اعلام کردند و همچنین راه کارهای بیرون رفت از این مشکلات را، بیان داشتند.
ایشان در ادامه سخنرانی خود در اولین همایش مشتری مداری در صنعت هتلداری اعلام داشتند: "با توجه به سند ایران 1404 و هدف جذب 20 میلیون توریست در سال و همچنین نظر مساعد دولت تدبیر و امید و تاکیدات ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی به صنعت توریست، افرادی که در حال حاضر در صنعت هتلداری و گردشگری در این جزیره فعالیت می نمایند، انواع کارشکنی ها را انجام دادند تا بنده در جزیره کیش در خصوص اهمیت مشتری مداری در صنعت هتلداری، سخنرانی ننمایم."
ایشان در بخش دیگر از سخنرانی خود، از مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش گله مند شدند و اعلام داشتند: " اینکه حتی یک نفر از مدیران ارشد، میانی و کارکنان سازمان در معاونت های مختلف از جمله گردشگری، آموزش و ... در این همایش حاضر نشدند، نشان دهنده اهمیت نقش توریست و مسائل فرهنگی در جزیره و سازمان منطقه آزاد کیش، می باشد."


در پایان سخنرانی و بخش اختتامیه همایش، جناب آقای مهندس خلیلی از هتل ارم، جامعه بازاریان کیش، املاک مرکزی کیش و بخش های خصوصی که در اجرای این همایش همیاری کردند تشکر و شرکت مبتکران فخر کیش به پاس قدردانی از این عزیزان لوح تقدیر و تندیسی را تقدیم نمودند.
Share/Save/Bookmark