تقدیر و تشکر نمایندگان مجلس از شهرداری تهران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۴
کد مطلب: 37641
 
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی پیامی از اقدام شهرداری تهران در نصب پیام های آموزش محور در حوزه سلامت بر روی سازه های تبلیغاتی شهر تهران تقدیر و تشکر کردند.
رییس و اعضاء کمیسیون بهداشت و درمان و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، عصر دیروز طی پیامی از اقدام شهرداری تهران در نصب پیام های آموزش محور در حوزه سلامت با عنوان«کمپین شهروند سالم» در جهت بالا بردن سطح فرهنگ عمومی در زمینه تغذیه، سلامت و ... تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، در بخشی از این پیام آمده است: «از زحمات و تلاش های شهرداری تهران در نصب بیلبورد و بنرهای اطلاع رسانی حاوی پیام های سلامتی و بهداشتی که نقش مهمی در آگاهی شهروندان دارد، تشکر و قدردانی می کنیم.»

لازم به ذکر است تبلیغات محیطی با موضوع « کمپین شهروند سالم در سطح شهر تهران» از 15 تا 25 دی ماه بر روی بيلبوردها، عرشه پل ها و پرتابل های شهری به منظور فرهنگ سازی در حوزه سلامت در معرض دید عموم قرار گرفت.محتوای پیام ها در پنج موضوع نمک، قند، چربی، سرطان و ایدز با هماهنگی وزارت بهداشت انتخاب و با حضور 80 گرافیست، متن و طرح‌های آن انتخاب گردید.  این پیام های آموزش محور در زمینه سلامت و بهداشت شهروندان در بیش از 400 بیلبورد سطح شهر تهران اکران گردید.

گفتنی است نصب پیام های سلامتی و بهداشتی بر روی سازهای تبلیغاتی؛ بازتاب فوق العاده ای در سطح شهر تهران داشته و با استقبال خوب شهروندان روبه رو شده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شهرنوشت
کلمات کليدی: تقدیر و تشکر ، نمایندگان مجلس ، شهرداری تهران ، پیام های سلامت