یلدا، علی‌ ضیا را به شبکه یک بازگرداند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب: 35284
 
حضور علی ضیا به عنوان مجری ویژه برنامه شب یلدا قطعی شد.
فضل‌الله شریعت‌پناهی مدیر جدید شبکه یک سیما در خصوص ویژه برنامه «شب یلدا» و بازگشت علی ضیا به فضای اجرا گفت: مصاحبه‌ای که بنده در چند روز گذشته انجام داده بودم، با دستور آقای‌ پور‌محمدی بود. ان شاء الله در شب یلدا شاهد اجرای آقای علی ضیا در شبکه یک خواهیم بود.

وی بیان کرد: علی ضیا به صورت انفرادی اجرای ویژه برنامه «شب یلدا» را بر عهده خواهد داشت؛ اما مهمانان متنوعی داریم که قرار است در برنامه حضور پیدا کنند. لازم به ذکر است علی ضیا از این پس هیچ مشکلی برای اجرا ندارد در واقع با اولین اجرا محدودیت‌ها از بین می‌رود.

مدیر شبکه یک تصریح کرد: برای ایام نوروز برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر داریم؛ اما به دلیل اینکه رویدادهای مهمتری قبل از نوروز پیش روی ماست، راجع آن صحبتی نمی‌کنیم. این ایام عبارتند از «شب یلدا»، «دهه فجر» و «انتخابات»، اما مسلما از هم اکنون برای ایام نوروز در حال کار کردن هستیم.

وی در خصوص ویژه برنامه سال تحویل و اجرای علی ضیا به عنوان مجری آن اظهار داشت: بحث اجرا در مرحله دوم قرار دارد. بحث اول در خصوص طرح و برنامه است. باید طرح‌هایی به دست ما برسد تا پس از آن به مرحله بعدی بپردازیم.

وی افزود: قرار بر این بود تا آقای علی ضیا اجرای برنامه «امشب» را آغاز کند تا انتهای آن به شب یلدا برسد؛ اما با توجه به اینکه برنامه «امشب» بر روی آنتن نرفت، طرح جدیدی باید ارائه شود.  به طور کامل هنوز مشخص نیست که این برنامه سال تحویل را چه کسی اجرا و تهیه خواهد کرد؛ چرا که طرحی موجود نیست اما طی یکی دو هفته آینده طرح مدنظر به دست ما خواهد رسید.

شریعت‌پناهی در خصوص ویژه برنامه‌های دهه فجر عنوان کرد: به طور قطع ویژه برنامه‌هایی وجود خواهد داشت؛ اما در حال حاضر با توجه به اینکه چند روز است که مسئولیت شبکه را برعهده گرفته‌ام، فکرهای جدیدی را داریم که در نتیجه به یک برنامه بسیار خوب منتهی شود، برنامه‌ای که در عین متفاوت بودن جذاب هم باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌های دیگر شبکه همان برنامه‌هایی است که در گذشته به آن‌ها اشاره شده بود و هم اکنون برنامه شاخصی وجود ندارد که راجع به آن صحبت کنم؛ اما ما در پی طراحی برنامه‌ای هستیم که جذابیت‌های لازم را دارا باشد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: علی ضیا ، شب یلدا ، مجری تلویزیون