مرگ 10 نفر در تصادف شب گذشته محور خاش+اسامی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب: 34458
 
بر اثر برخورد سه خودروی سواری پراید، پژو و پیکان در جاده خاش - زاهدان که شب گذشته اتفاق افتاد 10 نفر کشته و یک نفر به شدت مجروح شد.
پزشکی قانونی اعلام کرد: در تصادف رخ داده میان پراید، پژو و پیکان 10 نفر کشته شدند.

از کل کشته شدگان این حادثه رانندگی هفت جسد به پزشکی قانونی خاش و سه جسد به پزشکی قانونی زاهدان منتقل شدند که کار شناسایی و تعیین هویت آنان در حال انجام است.

بر اساس این گزارش هویت 7 جسد منتقل شده به پزشکی قانونی خاش مشخص و اجساد آنان به خانواده تحویل داده شده که اسامی آنان به شرح زیر است:
1-  خسری صغیری
2-  معصومه صغیری
3-  عبدالعریز صغیری
4-  خان محمد حسین بر
5-  سینا حسین بر
6-  سبحان حسین بر
7-  صبا حسین بر

این گزارش می افزاید: اجساد منتقل شده به پزشکی قانونی زاهدان که شامل یک کودک و دو بزرگسال است هنوز شناسایی نشده و به محض تکمیل مراحل تعیین هویت اسامی آنان نیز اعلام خواهد شد.

پیش از این ایوب شرافتی رئیس پلیس راه سیستان و بلوچستان در این ارتباط گفته بود: در کیلومتر 80 محور خاش - زاهدان یک دستگاه سواری پراید به دلیل انحراف به چپ با یک دستگاه سواری پژو 405 و یک دستگاه وانت پیکان برخورد کرد که بر اثر شدت ضربه وارده هفت تن از سرنشینان پراید و دو تن از سرنشینان پژو کشته شدند.

رئیس پلیس راه استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه پنج تن از متوفیان این حادثه کودکان یک تا چهار سال بودند، خاطر نشان کرد: متاسفانه جاده‌های دو طرفه بین شهری فاقد روشنایی و استاندارد لازم است و چنانچه جاده‌ها از استاندارد و جداکننده‌های فیزیکی مناسبی برخوردار باشند در کاهش تلفات جاده‌ای تاثیر بسزایی خواهد داشت.
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس
کلمات کليدی: تصادف ، محور خاش ، کشته ، اسامی