رئیس قوه قضائیه وارد مازندران شد

خبرگزاری مهر , 12 آبان 1394 ساعت 9:35

آیت‌الله لاریجانی آملی رئیس قوه قضائیه در رأس هیئتی متشکل از معاونان و اعضای شورای عالی قضایی دقایقی قبل وارد فرودگاه دشت ناز ساری شد.


سفر سه‌روزه رئیس قوه قضائیه به استان مازندران از صبح سه‌شنبه آغاز شد و تا شامگاه پنجشنبه هفته جاری برای بررسی مسائل قضایی استان ادامه دارد.

آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه که صبح امروز در رأس هیئتی متشکل از مسئولان عالی قضایی به مازندران سفر کرد، در فرودگاه دشت ناز ساری مورد استقبال رسمی مسئولان استان قرار گرفت.
پس از استقبال رسمی از سوی مسئولان مازندران در فرودگاه و ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدا، در همایش قرآنی و دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در ساری شرکت می‌کند.
دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی و سازمان‌های تابعه و شرکت در جلسه شورای اداری از دیگر برنامه‌های عصر روز اول حضور رئیس قوه قضائیه در مازندران است.
در روز دوم سفر آیت‌الله آملی لاریجانی دو برنامه پیش‌بینی‌شده که شامل دیدار با روحانیون، ائمه جمعه و جماعات و دیدار با نخبگان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌هاست و عصر روز پنجشنبه در مراسم بدرقه با اصحاب رسانه مازندران به گفتگو می‌نشیند.
هم‌زمان با سفر رئیس قوه قضائیه به مازندران، مسئولان عالی قضایی در ۱۸ شهرستان استان شامل، آمل، بابل، تنکابن، نور، جویبار، بهشهر، بابلسر، سوادکوه، نکا، محمودآباد، قائم‌شهر، چالوس، عباس‌آباد، فریدون‌کنار، نوشهر، رامسر، گلوگاه و میان درود با مردم دیدار می‌کنند.


کد مطلب: 31688

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/31688/رئیس-قوه-قضائیه-وارد-مازندران

خبر ایرانی
  http://newsirani.com