واکنش تاجیکستان به اظهارات بابک زنجانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۳
کد مطلب: 31640
 
«بابک زنجانی» میلیاردر بازداشت شده ایرانی گفت که در تاجیکستان، کمپ های الکترونیک مخصوص ثبت صدا دارد و پلیس از آن استفاده می کند، اما وزارت کشور تاجیکستان این ادعا را رد کرده است.
یک مقام وزارت کشور تاجیکستان در واکنش به اظهارات «بابک زنجانی» که گفته است در تاجیکستان کمپ‌های الکترونیک مخصوص ثبت صدا دارد، این ادعاها را رد کرد.

به گزارش «رادیو آزادی»، «بابک زنجانی» میلیاردر بازداشت شده ایرانی گفت که در تاجیکستان، کمپ های الکترونیک مخصوص ثبت صدا دارد و پلیس از آن استفاده می کند، اما وزارت کشور تاجیکستان این ادعا را رد کرده است.

«انور علی زاده» یکی از مسئولان وزارت امور داخلی تاجیکستان امروز این ادعا را رد کرد و گفت: در این مورد نمی توانم چیزی بگویم.

این میلیاردر بازداشت شده در دادگاهش گفت اگر لازم شود گفتگوهایشان را فاش خواهد کرد. این کمپ الکترونیک مخصوص ثبت صدا، سرورهای قدرتمند دارد و پلیس تاجیکستان از آن استفاده می کند و اگر مکالمه تان را بیاورم تا گوش کنید، خجالت می کشید.

بابک زنجانی که در گذشته از او به عنوان «دوست» برخی از مقامات تاجیک نام برده می شد، این حرف ها را هنگامی به زبان آورده که مقامات می خواهند اموالش را به فروش گذارند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: تاجیکستان ، بابک زنجانی ، دادگاه ، ثبت صدا