دربی 81 هم مساوی شد
استقلال 1 - 1 پرسپولیس / پرسپولیس دقیقه 95 بازی را به تساوی کشید
تاریخ انتشار : جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۰
کد مطلب: 31379
 
دربی 81 تهران از ساعت 15:00 آغاز شد و استقلالی ها بازی را شروع کردند.
خبرایرانی: دربی 81 تهران از ساعت 15:00 آغاز شد و استقلالی ها بازی را شروع  کردند. 
 
ترکیب اصلی استقلال :سیدمهدی رحمتی، هرایر مگویان، حنیف عمران‌زاده، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده، جابر انصاری 
گزارش لحظه به لحظه دربی 81 / استقلال - پرسپولیس / اعلام ترکیب اصلی تیم ها(+شماتیک)
ترکیب اصلی آبی ها همانطوری است که پیش بینی کرده بودیم 
 
ترکیب اصلی پرسپولیس :سوشا مکانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، رامین رضاییان، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، محسن مسلمان، مهدی طارمی
گزارش لحظه به لحظه دربی 81 / استقلال - پرسپولیس / اعلام ترکیب اصلی تیم ها(+شماتیک)
برانکو تیمش را با یک تغییر به زمین فرستاده و مسلمان را به جای بنگستون به زمین فرستاده. این تغییر سرعت پرسپولیس در ضدحمله را پایین می آورد و قدرت نگه داشتن توپ را بالا می برد.برانکو می خواهد بازی را مالکانه آغاز کند.
 
14:10 : عادل فردوسی پور به صورت زنده از استادیوم آزادی گزارش می دهد :« 75 هزار نفر در استادیوم ازادی هستند و باز هم مردم در حال آمدن هستن و من فکر می کنم که استادیوم، پر بشه»
 
14:15 : شبکه 3 همه مجریان خود را دور هم جمع کرده و قراراست تا پیش ازبازی خاطره تعریف کنند. خدا را شکر هیچ کدام هم خاطره هایشان را به یاد ندارند.اصلا معلوم نیست چرا وقتی استادیوم آزادی پر است و مردم آنجا نشسته اند و اتفاقات مهم آنجا اتفاق می افتد مردم باید خاطرات گزارشگر ها را گوش دهند؟   
 
14:56: تصویر داخل استودیو هست اما صدانیست . حالا پس ازمدتها انگار مشکل استادیوم آزادی حل شده اما مشکل جام جم حل نشده. 
 
14:56 : تصاویر داخل استادیوم را به خاطر تبلیغات نشان نمی دهند اما احمدی برای مردم تعریف می کندکه پرسپولیسی ها پیراهن های منقش به عکس نوروزی را برای تماشاگرانشان فرستاده است. در مسابقات عادی ای که در اروپا برگزار می شود یک ساعت پیش از بازی تصاویر بازیکنان به نمایش درمی آید اما دربی تهران دقیقه آخر تازه وارد استادیوم شده است. 
 

* دقیقه یک: استقلالی ها قصد داشتند در شروع بازی توپ را پشت مدافعان پرسپولیس به سجاد شهباززاده برسانند که توپ یعقوب کریمی بدون دخالت بازیکنی به بیرون زمین رفت.

* دقیقه ۲ : حرکت یعقوب کریمی از جناح چپ با خطای کمال کامیابی نیا همراه شد تا استقلال اولین ضربه ایستگاهی را توسط خسرو حیدری روی دروازه پرسپولیس ارسال کند که این توپ ثمری نداشت.

* دقیقه ۴ : امید ابراهیمی روی خط محوطه جریمه پرسپولیس صاحب یک موقعیت شد که حرکت او با مقاومت بازیکنان پرسپولیس مواجه شد. استقلالی ها در این صحنه اعتقاد به پنالتی داشتند اما محسن ترکی دستور ادامه بازی داد.

* دقیقه ۶ : یعقوب کریمی که تا این لحظه بهترین بازیکن زمین بود پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۱۰ : پرسپولیسی ها بعد از دقایقی که تحت فشار استقلال بود از لاک دفاعی خارج شد و با پاس های کوتاه بازی را در اختیار گرفت.

* دقیقه ۱۲ : رامین رضاییان از سمت راست وارد محوطه جریمه استقلال شد که تعادلش را از دست داد و زمین خورد. او در این صحنه اعتقاد به پنالتی داشت!

* دقیقه ۱۴ : پرسپولیس توسط امید عالیشاه صاحب یک موقعیت استثنایی شد اما در حالی که خودش با رحمتی تک به تک بود توپ را به سمت دروازه زد اما رحمتی یک مهار اشتثنایی داشت.

* دقیقه ۱۵ : در ضد حمله این موقعیت پرسپولیس، استقلال توسط جابر انصاری صاحب یک موقعیت ایده ال شد اما این بازیکن هم نتوانست از موقعیت خوبش استفاده کند.

* دقیقه ۲۴ : تماشاگران دو تیم به تشویق هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس پرداختند. محسن ترکی هم بازی را یک دقیقه متوقف کرد تا یاد نوروزی را گرامی بدارد.

* دقیقه ۳۰ : دو تیم نمایش قابل قبولی در این دقایق داشتند و تماشاگران حاضر در ورزشگاه و ببینندگان تلویزیونی را راضی کردند.

* دقیقه ۳۶ : پرسپولیس که بعد از ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی بهتر از حریف ظاهر شد حملات نصف و نیمه ای را روی دروازه استقلال طراحی کرد اما راه به جایی نبرد.

* دقیقه ۴۲ : استقلالی ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که از این ضربه راه به جایی نبردند و سوشا مکانی توپ را گرفت. میثم مجیدی زمان بازگشت به زمین خودشان روی مکانی مرتکب خطا شد و کارت زرد گرفت.

* دقیقه ۴۴: پرسپولیس صاحب دومین موقعیت ایده آل برای گلزنی شد که این بار احمد نوراللهی ضربه ای را به سمت دروازه استقلال زد که رحمتی به زیبایی این توپ را مهار کرد تا در نیمه اول فرشته نجات آبی ها باشد.

* دقیقه ۴۵ : با وجود اینکه استقلال در دقایق ابتدایی صاحب توپ و میدان بود اما در ادامه پرسپولیس نمایش بهتری داشت و صاحب دو موقعیت مطلوب گلزنی شد اما نتوانست از این دو موقعیت استفاده کند.

* دقیقه ۴۷ : پرسپولیس نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و از جناح راست صاحب موقعیت شد که توپ ارسالی را مهدی رحمتی این توپ را مهار کرد.

* دقیقه ۴۹ : سانتر خسرو حیدری از جناح راست روی سر جابر انصاری نشست و این بازیکن به ضربه سر دروازه سوشا مکانی را باز کرد.

* دقیقه  : برانکو دست به اولین تعویض زد و بنگستون را به جای احمد نوراللهی وارد زمین کرد. یک دقیقه بعد یعقوب کریمی در استقلال جایش را به محمدرضا خرسندنیا داد.

* دقیقه ۶۰ : پرسپولیس برای رسیدن به گل تساوی تلاش می کند. سجاد شهباززاده دومین کارت زرد این دیدار را از محسن ترکی دریافت کرد.

* دقیقه ۶۸ : پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که در رفت و برگشت بنگر صاحب موقعیت شد اما ضربه وی از درون محوطه جریمه با بالای دروازه رفت.

* دقیقه ۷۰ : پرسپولیس صاحب دو موقعیت و کرنر خطرناک شد که در یک صحنه خروج اشتباه رحمتی دروازه استقلال را به خطر انداخت اما عمران زاده توپ را به بیرون زد.

* دقیقه ۷۳ : سیدمحسن کریمی به جای خسرو حیدری وارد زمین شد. دو دقیقه بعد هم علی علیپور به جای امید عالیشاه وارد زمین شد.

* دقیقه ۷۹ : پرسپولیس صاحب چند موقعیت خوب شد که در یکی از این موقعیت  ها توپ از اختیار رحمتی هم خارج شد اما در رفت و برگشت مدافعان آبی توپ را دور کردند. در دقیقه ۸۰ امین حاج محمدی به جای سجاد شهباززاده وارد زمین شد. حاج محمدی یک دقیقه بعد از ورودش کارت زرد گرفت.
* دقیقه ۹۰ : حملات پرسپولیس برای رسیدن به گل تساوی ثمر نداشت.
* دقیقه ۹۵: پرسپولیس برای رسیدن به گل تساوی ثمر نداشتسرانجام در پایان بازی گل مساوی را به ثمر رساند.

Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: دربی های پایتخت،ایتقلال و پرسپولیس،خبرایرانی