۴
 
آماده باش کامل ایران برای جنگ با عربستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۲
کد مطلب: 29508
 
این پایگاه عرب زبان می نویسد: سردار مرتضی قربانی رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ایران در سخنانی بر آماده بودن 2 هزار موشک برای شلیک به سوی اهداف تاکید کرد.
ایران بیش از 2000 موشک را برای هدف قرار دادن تمامی مواضع و مراکز نظامی عربستان در صورت تعلل ریاض در مشخص کردن سرنوشت حجاج ایرانی آماده کرده است.
 
پایگاه عرب تایمز افزود: نظامیان ایرانی از آمادگی 2 هزار فروند موشک سنگین وزن این کشور برای شلیک به سوی تمامی مواضع و مراکز نظامی ارتش عربستان در صورت تعلل ریاض در مشخص کردن سرنوشت حجاج ایرانی که بنابر برخی گزارش ها مفقود، کشته و یا به وسیله سرویس اطلاعاتی اسرائیل با همکاری سعودی ربوده شده اند، پرده برداری کردند.

این پایگاه به نقل از فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشت: سپاه پاسداران همه ظرفیت های ممکن برای واکنش سریع و خشن ایران در راستای تحقق اراده رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی، برای پاسخگو کردن آل سعود به فاجعه هولناک منا و اعاده  حقوق زائران قربانی شده در مذبح منا را آماده کرده و در انتظار اجرای دستوریم.

عرب تایمز با اشاره به هشدار سردار سرلشگر جعفری به مقام های آل سعود، می افزاید: نیروهای سپاه پاسداران آماده دفاع از عزت و کرامت مسلمانان به ویژه ملت ایران است.

این پایگاه عرب زبان همچنین می نویسد: سردار مرتضی قربانی رئیس سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ایران در سخنانی بر آماده بودن 2 هزار موشک برای شلیک به سوی اهداف تاکید کرد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : جمهوریت
کلمات کليدی: ایران ،جنگ ،عربستان، موشک ایرانی
 


خادم الحسین
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۵:۱۹:۴۴
دم بچه های خودمون گرم (2319)
 
بهمن
۱۳۹۵-۰۶-۲۱ ۱۲:۴۴:۲۴
اولا عربستان با نوچه هاش مثل قطرو بحرین و امارات روهم سه روز بیشتر دوام نمیارن . امیدوارم شاه عربستان دست از خریت پگنده گویی برداره . بشینه سرجاش. وپیام من اینه که هیچوقت یک ایرانی را تهدید بجنگ نکنند . چون اونوقت. دیگه تموم شدنشبا ایرانه. (2559)
 
۱۳۹۵-۱۲-۱۸ ۱۲:۱۵:۴۹
انتظارروزانتقام ازعربها هستیم ماپارسیان (2671)
 
مهرداد
۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۰۲:۳۵:۰۸
گیه بازی حق انتقام میگیریم به وقتش (2683)