آخرین جزئیات از ازدواج مجدد آزاده نامداری

12 مهر 1394 ساعت 8:19

در حالی رسانه ها از احتمال خوانده شدن خطبه عقد آزاده نامداری توسط رییس دولت اصلاحات خبر دادند که هنوز عقد او و سجاد عبادی ثبت نشده است.


خبرایرانی: حاشیه های ازدواج دوم آزاده نامداری در حالی بالا گرفته است که این مجری پرحاشیه صدا و سیما هنوز به عقد رسمی سجاد عبادی در نیامده است.

به گزارش خبرایرانی، خانواده عبادی که مدتها بدور از هیاهوی رسانه ای بودند، اکنون از حجم انتشار اخبار ضد و نقیض درباره فرزندشان دچار آشفتگی شده اند.

انتشار تصویر صفحه دوم شناسنامه عروس سابق این خانواده و مطالب منتسب به سجاد عبادی و آزاده نامداری و اتهام ارتباط این دو در زمان تاهل سجاد،یکی از این حاشیه های ناراحت کننده بوده است.

لازم به ذکر است که مهسا آبومگر از مدتها پیش با سجاد عبادی اختلاف زناشویی داشته است.

شنیده ها حکایت از این دارد رحیم عبادی که سابقه معاونت رییس جمهور در دولت اصلاحات را دارد نارضایتی شدیدی از رفتار پسرش و آزاده نامداری دارد.

ظاهرا اعلام این خبر به اصرار آزاده نامداری بوده است، وی به سجاد عبادی گفته است از این که رسانه ها هر روز شایعه ازدواج مرا با یک نفر منتشر کنند، خسته شدم و برای پایان دادن به این ماجرا باید این خبر را علنی کنیم.

حتی خبرهایی از بحث و ناراحتی شدید میان پدر و پسر در خانواده عبادی وجود دارد که بیان جزییات آنها خلاف اخلاق رسانه ای است.


کد مطلب: 29253

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/29253/آخرین-جزئیات-ازدواج-مجدد-آزاده-نامداری

خبر ایرانی
  http://newsirani.com