ترفندهای ساده کاهش وزن
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۱
کد مطلب: 28469
 
کاهش وزن غالباً دشوار بوده و اکثر افراد در انجام آن ناموفق خواهند بود. چند راه ساده وجود دارد تا شما بتوانید اسان تر وزن کم کنید.
خبرایرانی: کاهش وزن غالباً دشوار بوده و اکثر افراد در انجام آن ناموفق خواهند بود. چند راه ساده وجود دارد تا شما بتوانید اسان تر وزن کم کنید.

یکی از راهها این است که به وعده غذایی تان سوپ اضافه کنید. خوردن سوپ قبل از وعده غذای اصلی به شما کمک می کند تا وزن کم کنید. طبق یک مطالعه انجام شده در سال ۲۰۰۷، افرادی که سوپ به وعده غذایشان اضافه کرده بودند ۲۰ درصد از کل کالری ناهارشان کم شده بود.ترفند دیگر کاهش وزن، به خاطر آوردن آخرین وعده غذایی تان است. طبق تحقیق دانشمندان دانشگاه بیرمینگام، وقتی از افراد تحت رژیم پرسیده می شد که در آخرین وعده غذایشان چه خورده بودند، افرادی که به وضوح به خاطر می آوردند کمتر مایل به خوردن یک میان وعده بودند.

غذاهای با طیف رنگی مشابه، بو کشیدن غذا قبل از خوردن آن، و تجسم غذاها کاهش وزن را برای شما اسان تر می کند.یکی دیگر از راههای کاهش وزن، نوشیدن ۱۶ اونس آب ۳۰ دقیقه قبل از صرف غذاست. از جمله راههای دیگر ورزش کردن در کنار رژیم غذایی است.
Share/Save/Bookmark