سواحل کیش پاکسازی می شوند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۰
کد مطلب: 27910
 
پاكسازي سواحل كيش به مناسبت هاي مختلف و با فراخوان اهالي و گردشگران به منظور فرهنگ سازي در زمينه حفظ محيط زيباي زيست و سواحل كيش برگزار مي شود.
سرویس گردشگری خبرایرانی: پاكسازي سواحل كيش به مناسبت هاي مختلف و با فراخوان اهالي و گردشگران به منظور فرهنگ سازي در زمينه حفظ محيط زيباي زيست و سواحل كيش برگزار مي شود.

عضو انجمن حافظان محيط زيست كيش گفت: پاكسازي سواحل كيش به مناسبت هاي مختلف و با فراخوان اهالي و گردشگران به منظور فرهنگ سازي در زمينه حفظ محيط زيباي زيست و سواحل كيش برگزار مي شود و همواره با استقبال خوب مردم روبرو بوده است. اين گزارش مي افزايد پيش از اين زيبايي، نظافت و تميزي كيش و سواحل آن مورد توجه و تشويق گردشگران قرار گرفته است.

امیر شفیعی افزود: در ادامه اجراي طرح جمع آوري زباله ها و مواد زائد از سواحل جزيره كيش و حفظ زيبايی و نظافت اين جزيره زيبا، روز جمعه ساعت 16 مورخ 94/07/03 در ساحل پلاژ بانوان و نیز ساحل پلاژ آقایان برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: جزيره زيباي كيش همواره به دليل وجود جذابيتهاي متنوع و منحصر به فرد مقصد بسياري از مسافران و گردشگران داخلي و خارجي بوده است.

شفیعی در خصوص برنامه های این حرکت خودجوش در سواحل کیش گفت: این برنامه همراه با پیاده روی ساحلی، پاکسازی سواحل و جمع آوری از زباله ها، گردهمایی در اسکله تفریحی، پذیرایی و در پایان مراسم نیز به قید قرعه جوایز جوایز نفیس و لوح یادبود به شرکت کنندگان اهداء خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: سواحل کیش،پاکسازی،جمع آوری زباله ها،گردشگری،خبرایرانی