آیت الله هاشمی شاهرودی:
فرودگاه بین المللی قم یکی از نیازهای اساسی قم به شمار می رود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۰
کد مطلب: 25173
 
تاکید حضرت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی بر تسریع در تکمیل زیر ساخت های شهر قم و فرودگاه بین المللی قم را یکی از نیاز های اساسی شهر مقدس قم به شمار می رود.
سرویس گردشگری خبرایرانی: تاکید حضرت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی بر تسریع در تکمیل زیر ساخت های شهر قم و فرودگاه بین المللی قم را یکی از نیاز های اساسی شهر مقدس قم به شمار می رود.

حضرت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی بر تسریع در تکمیل و اتمام زیر ساخت های شهر قم تاکید کردند.

ایشان صبح امروز (پنجم مرداد 94) در دیدار آقای سقائیان نژاد – شهردار قم – با اشاره بر جایگاه بین المللی قم، اجرای برخی طرح های مهم و زیر ساختی را برای این استان ضروری دانستند و بر تسریع در تکمیل آنها تاکید کردند.

حضرت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی اتمام برخی طرح ها مانند مونوریل را مورد توجه خاص قرار دادند و افزودند: برای اتمام این طرح و سایر طرح های نیمه تمام، باید رایزنی با دولت مد نظر مسئولان قرار گیرد.

ایشان با اشاره به رفت و آمد شیعیان جهان به مشهد و قم ضرورت تکمیل فرودگاه قم را به عنوان یکی از نیازهای اساسی استان خاطر نشان کردند.

حضرت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی اظهار امیدواری کردند شهردار جدید قم بتواند خدمات ماندگاری برای مردم قم انجام دهد.

آقای سقائیان نژاد در این دیدار با بیان گزارش کاملی از وضعیت شهر قم، با اشاره به ختصاص 50 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رهبری در سال 94 تصریح کرد این بودجه در مباحث زیست محیطی احداث بوستان در مناطق محروم و حل مشکلات ترافیکی شهر هزینه خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: آیت الله هاشمی شاهرودی،فرودگاه بین المللی قم،نیازهای اساسی قم