دلیل محرمانه بودن پرونده پزشکان از زبان سراج
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب: 24707
 
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اعلام محرمانه بودن پرونده پزشکان در ممسنی و اردبیل اظهار کرد: افشاگری کنیم چیزی برای آقایان نمی‌ماند و شاید ایران را ترک کنند.
ناصر سراج امروز در حاشیه دومین همایش اعطای جایزه حقوق بشر اسلامی در جمع خبرنگاران در مورد تخلفات رخ داده در فوتبال گفت: تمام این تخلفات را داریم بررسی می کنیم و متاسفانه برخی گزارشات محرمانه است و نمی توانیم وارد جزئیات شویم.

وی در مورد پرونده پزشکان و حوادث رخ داده در ممسنی و اردبیل افزود: خیلی مدارک و مستندات داریم، اما به دلیل برخی مسائل نمی توانیم بیان کنیم گزارش‌های خوبی به دست آمده که اگر افشا شود، شاید برای برخی آقایان چیزی باقی نماند. در این خصوص بررسی ها ادامه دارد، اما از نظر قانونی منع انتشار داریم و اگر گوشه ای از پرونده اعلام شود فکر نمی کنم برخی از این آقایان دیگر در ایران بمانند.

سراج در مورد آخرین حزئیات پرونده آنتونوف هم افزود: این پرونده بررسی شده و با تمامی اسناد و مدارک به دادسرا ارجاع شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در مورد پرونده فساد ۷۰ میلیارد تومانی هم تصریح کرد: این پرونده مربوط به یک بدهکار بانکی در کرج بوده که از ایران خارج شده است و پرونده در حال رسیدگی است.

سراج همچنین در مورد پرونده متخلفان در سیلاب در استان های کشور عنوان کرد: پرونده در حال بررسی است و بازرسان مشغول جمع آوری مدارک هستند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: سازمان بازرسی ، پرونده پزشکان ، ممسنی ، اردبیل ، آنتونف ، پرونده فساد