نظر رونالدو درباره میزبانی قطر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب: 23047
 
ستاره سابق فوتبال برزیل در گفت‌وگویی در ارتباط با قطر گفت که این کشور ویژگی‌هایی شگفت آور دارد؛ او همچنین در قسمت دیگری از مصاحبه‌اش گفت که از تصمیم کاسیاس تاریخ‌ساز شگفت‌زده شد.
رونالدو ستاره برزیلی سابق فوتبال و یکی از مدیران اجرایی جام جهانی 2014 که در کشورش برگزار شد در گفت‌وگویی با شبکه بی‌این‌اسپورت بر محق بودن قطر برای میزبانی جام جهانی 2022 تاکید کرد.

او همچنین گفت که قطر ورزشگاه‌ها و امکانات خوبی دارد به گونه‌ای که حتی کشور‌های اروپایی هم به آن نمی‌‌رسند.

مهاجم سابق رئال‌مادرید که از یک هفته پیش در دوحه حضور دارد تصریح کرد: از این‌ همه توجه به ورزش در قطر متعجب شده‌ام. مردم این کشور واقعا عاشق ورزش و بالاخص فوتبال هستند.

این مهاجم که در 350 بازی باشگاهی 250 گل به ثمر رساند در ارتباط با ویژگی‌های بی‌مثال قطر اظهار داشت: ما با یک کشور معمولی روبرو نیستیم. قطر یک قدرت نوظهور در عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی است که می‌خواهد حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد. در این کشور کوچک می‌توان ویژگی‌هایی دید که در قدرت‌های سنتی وجود ندارد. حتی وسعت کم هم ‌می‌تواند در جایگاه خودش نوعی ویژگی خوب قلمداد شود، چنان‌‌که مثلا تیم‌ها می‌توانند بدون خستگی و تنها با نیم ساعت با اتوبوس از شهری به شهر دیگر رفت.

رونالدو که هم‌اکنون 38 ساله است در انتها در ارتباط با جدا شدن هم‌بازی سابقش کاسیاس از رئال‌مادرید گفت: واقعا متعجب شدم زیرا گمان هم نمی‌کردم که او بخواهد جایی غیر از مادرید به بازی‌اش خاتمه دهد. او برای رئال‌مادرید تاریخ ساخت.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: رونالدو ، قطر ، کاسیاس ، رئال‌ ، جام جهانی