حامی مالی استقلال این هفته مشخص می‌شود
تاریخ انتشار : شنبه ۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۰
کد مطلب: 21489
 
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: حامی مالی باشگاه این هفته مشخص خواهد شد تا بتوانیم به قولی که به بازیکنان داده‌ایم عمل کنیم و بخشی از مطالبات معوقه آنها را تا پایان هفته پرداخت کنیم.
بهرام افشارزاده در پایان نشست صبح امروز شنبه با بازیکنان استقلال گفت: با توجه به اینکه نیاز بود ما تمرینات را هر چه سریعتر شروع کنیم جلسه ای را با بازیکنان برگزار کردیم تا حرف‌های آنها را بشنویم.
افشارزاده ادامه داد: در این جلسه نکاتی را که لازم بود با بازیکنان در میان گذاشتیم و به آنها گفتیم که در چه جایگاهی قرار دارند و باید چکار کنند تا استقلال بتواند به موفقیت برسد. ضمن اینکه کادر فنی و سرمربی تیم هم نکات مورد نظرش را به بازیکنان منتقل کرد.
وی افزود: جلسه خوبی با بازیکنان داشتیم و امیدوارم بتوانند از امروز تمرینات را شروع کنند. قطعا افرادی که حضور داشتند از امروز در تمرینات شرکت خواهند کرد. سعی می کنیم با نفراتی که آقای مظلومی خواسته بودند صحبت کنیم تا در تمرینات شرکت کنند.
افشارزاده ادامه داد: به بازیکنان قول دادیم که تا پایان هفته بخشی از مطالبات آنها را پرداخت کنیم. البته نمی توانیم قول بدهیم که تمامی مطالبات را پرداخت کنیم اما با جذب اسپانسر این مشکل برطرف خواهد شد.
مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: از اظهار نظر معاون رئیس جمهور خوشحال شدم چرا که تاکید کردند این دو باشگاه نباید به دست نااهلان بیفتد. امیدوارم وزارت ورزش بتواند حمایت های لازم را از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشته باشند.
وی از مشخص شدن تکلیف اسپانسر تیم فوتبال استقلال تا اواسط این هفته خبر داد و در مورد مطالبات تیم بانوان نیز گفت: با توجه به شرایطی که الان داریم نمی توانیم مطالبات گذشته را پرداخت کنیم. امیدوارم با رسیدن منابع مالی این مشکل حل شود.
مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد حضور مقداد نجف نژاد در جلسات هیات مدیره این باشگاه گفت: ایشان مشکلی ندارند و در جلساتی که ما داشتیم شرکت کردند. امروز نیازی به حضورشان نبود اما در جلسات دیگری که نیاز است شرکت می کنند و مشکلی هم با استقلال ندارند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: بهرام افشارزاده ،حامی مالی ، باشگاه استقلال،جذب اسپانسر،اخبار ورزشی