۳
 
فروزان: من در استقلال می‌مانم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب: 21311
 
دروازه‌بان تیم استقلال می‌گوید باید این باشگاه قرارداد سه ساله دارد و در جمع آبی‌پوشان می‌ماند.
محسن فروزان که ظهر امروز (پنجشنبه) در باشگاه استقلال حاضر شده بود در خصوص وضعیتش برای فصل آینده اظهار داشت: من با باشگاه قرارداد سه ساله دارم و بازیکن استقلال محسوب می‌شوم. امروز هم پرویزخان مظلومی خواسته بود به باشگاه بیایم تا با یکدیگر صحبت کنیم که جلسه خوبی را با هم برگزاری کردیم.

وی افزود: در جلسه با مظلومی یاد چهار پنج سال پیش افتادم که آن موقع او خواسته بود به استقلال بیایم و من دروازه‌‌بان گسترش فولاد بودم. امروز هم یاد همان موقع افتادیم و بقیه صحبت‌های‌مان خصوصی بود که نمی‌توانم در خصوص آنها چیزی بگویم.

دروازه‌بان استقلال درباره اینکه وحید طالب‌لو در استقلال ماندنی شد و گفته می‌شود مهدی رحمتی هم قصد دارد به جمع آبی‌پوشان بپیوندد، گفت: این شرایط باشگاه است و در خصوص آن پرویزخان تصمیم می‌گیرد. من با استقلال قرارداد سه ساله دارم و برای حضور در این تیم مشکلی ندارم. من در استقلال می‌مانم و کاری به شرایط دیگران ندارم.

وی با تأکید بر اینکه مذاکراتش با مظلومی در خصوص ماندن در استقلال خصوصی بوده است، درباره اینکه آیا با حضور رحمتی در این تیم مشکلی دارد یا نه، خاطرنشان کرد: این به تصمیم سرمربی تیم بازمی‌گردد. اکنون پرویزخان به استقلال آمده و من هم قرارداد سه ساله با این باشگاه دارم که تا پایان قراردادم در استقلال می‌مانم. در این بین هر کسی که می‌خواهد به استقلال بیاید. من نمی‌توانم در مورد دیگر مسائل اظهارنظری داشته باشم.

فروزان در واکنش به این مسئله که آیا از نیمکت‌نشینی نمی‌ترسد، گفت: سؤال حاشیه‌ای نپرسید. سؤال خوب بپرسید تا پاسخ بدهم.

وی در پایان درباره اینکه آیا پیشنهادی دارد که استقلال را ترک کند یا نه گفت: تا همین‌جا به احترام رسانه‌ها و هواداران پاسخ دادم و قصد ندارم به سؤالات حاشیه‌ای پاسخ دهم.

Share/Save/Bookmark
مرجع : تسنیم
کلمات کليدی: فروزان ، استقلال ، قرارداد ، فوتبال
 


عاشق محسن
Romania
۱۳۹۴-۰۴-۰۶ ۱۶:۵۲:۰۹
سلام محسن درسته که شاید کمی بد بازی کرده باشی اما همه چیز برای یک بار مشخص نمی شود این حق تو هست که در تیم مورد علاقه ات بازی کنی کم نیار و استوار باش من تا اخر عمر پشتت هستم z.r (2084)
 
عاشق محسن
United States
۱۳۹۴-۰۴-۱۰ ۱۵:۱۴:۱۷
اقا محسن می شود جواب پیامم را بدی تا باورم شود که پیامم را خوانده ای ؟ اقا محسن خیلی خیلی دوستت دارم هر روز از خدا می خواهم که برای همیشه موفق و پیروز و سلامت باشی اگر نباشی من بدبختم هر روز به امید دیدنت چشم هایم را باز می کنم دوست دارم ببینمت اما از این می ترسم که تو مرا تحویل نگیری بهم ثابت کن که این طور نیست خیلی دوستتدارم (2089)
 
عاشق محسن
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۱۵:۳۴:۲۶
اقا محسن می شود جوابم را بدهی تا باورم شود که پیامم را خوانده ای یا نه؟ خواهش می کنم جواب بده منتظر پیامتان می مانم . (2088)