تبرئه مردی که مزاحم همسرش را کشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۵
کد مطلب: 19254
 
مرد جوانی که مزاحم همسرش را به قتل رسانده بود با حکم دادگاه کیفری از این اتهام تبرئه شد.
باشگاه خبرنگاران، یک مرداد سال 93 ماموران پلیس در جریان وقوع یک قتل قرار گرفتند. آنها بلافاله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.
 
با حضور ماموران مشخص شد که پسر جوانی با ضربات چاقو به قتل رسیده است. تجسس ها دراین خصوص آغاز شد و ماموران متوجه شدند که مقتول با زن جوانی در ارتباط بوده است. 
 
بلافاصله این زن دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت. وی که سعی در انکار قتل داشت ولی در نهایت به این جنایت اعتراف کرد و گفت: من با مقتول در ارتباط بودم. ولی به دلیل مخالفت خانواده ام با ازدواجمان، با مرد دیگری ازدواج کردم. ولی مقتول مرتب مرا تهدید می کرد و می گفت و فیلم و عکس هایت را به شوهرت نشان می دهم. او همین کار را کرد و آبرویم راپیش شوهرم برد. ولی باز هم دست بردار نبود و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. تا جاییکه با شوهرم نقشه قتل او را کشیدیم. روز حادثه هم او را به خانه مان کشاندم و اول من ضربه ای به او زدم و بعد از آن شوهرم با چاقو به او ضربه زد. جسدش را هم در بیابان رها کردیم.
 
با این اظهارات پرونده این و شوهر، پس از دستگیری مرد جوان و اعترافات وی، به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد.
 
مرد جوان در این شعبه به قصاص محکوم شد و همسرش هم به 15 سال زندان. این حکم در دیوان عالی کشور هم تایید شد و به مرحله اجرا رسید که اعاده دادرسی متهمان پذیرفته شد. 
 
بنابراین پرونده آنها برای رسیدگی دوباره به شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد و متهمان هفته گذشته در این شعبه محاکمه شدند. در این هیات قضایی وارد شور شدند و صبح دیروز حکم برائت متهم اصلی این پرونده را صادر کردند و مقتول را مهدورالدم اعلام کردند.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: تبرئه مرد, مزاحم همسر,دادگاه کیفری,اعتراف جنایت ,اخبار اجتماعی