ورود به بازار ایران همراه با کمپین Zero weight از برند دستر
برند ایتالیایی، محصول نوینی از دنیای مد را به بازار جهانی و ایران معرفی می کند
تاریخ انتشار : شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۱
کد مطلب: 19100
 
برند ایتالیایی دستر با لانچ جدیدترین کمپین خود ، محصولات نوینی از دنیای مد را با نام Zero weight به بازارهای جهانی و ایران معرفی می کند.
خبرایرانی: برند ایتالیایی دستر با لانچ جدیدترین کمپین خود ، محصولات نوینی از دنیای مد را با نام Zero weight به بازارهای جهانی و ایران معرفی می کند.

در این کمپین که سرآغاز آن به شهر فلورانس ایتالیا باز می گردد ، با هنرنمایی عکاس شناخته شده ایتالیایی Tommaso Tancredi جهت معرفی لاین جدید محصولات Zero weight روبرو می شویم.

سبک قدیم طراحی کت و شلوارهای مردانه اکنون جای خود را به این تکنولوژی داده و در آن تلفیقی از آناتومی هر فرد و پارچه برای نخستین بار به چشم می خورد.

روش های قدیمی و رایج در دوخت کت و شلوار ،برای نخستین بار توسط Christian Dior در سال 1947 عرضه شد و اکنون رفته رفته این شیوه سنتی جای خود را به کت و شلوارهای صفر کیلوگرمی می دهد.


سبکی بیش از اندازه این کت و شلوارها به دلیل عدم استفاده از لای چسب و استفاده از الیافی متفاوت در ساخت این لباسها باعث شده تا محبوبیتی بیش از اندازه در بین علاقمندان آن ایجاد نماید. در روزهای اخیر مدیر بین الملل این برند آقای Francesco Lasorte که چهره های شناخته شده در بین برندهای بین المللی، با حضور خود در ایران و لانچ مطبوعاتی این مجموعه از دستر، برای نخستین بار نوید ورود این تکنولوژی را به ایرانیان می دهد.


از خصوصیات بارز این نوع از کت و شلوارها علاوه بر سبکی بسیار زیاد آنها می توان به هوشمندی آنها به فصل ها و تغییرات دمایی اشاره داشت ، بعنوان مثال در هنگام تابستان بافت الیافی این کت و شلوارها موجب خنکی مطبوع لباس شده و بالعکس در فصل زمستان و سرما این الیاف حرارت بدن را در خود نگه می دارند و موجب ایجاد تعادل حرارتی در لباس می شوند، از دیگر نکات برجسته این سبک نوین می توان به Fit شدن آنها با بدن اشاره داشت تا جایی که علاقه مندان به ورزش های fitness همگی از طرفداران پرو پا قرص این سبک شده اند، با افزایش چشمگیر فرهنگ ورزش و رسیدن به تناسب اندام دیگر همگان به دنبال لباس هایی هستند که بدن آنها به آن شکل می دهند نه قالبی یکسان برای همه. عکاس برجسته این کمپین خود از اساتید عکاسی در دانشگاههای مد در فلورانس و میلان بوده و با تلفیق لباس، معماری و هنر فلورانسی بر جذابیت این کمپین افزوده. دستر بعنوان یک برند Nonconformist یا غیر دنباله رو با ارائه الگوهای جدید در دنیای مد و ترکیب نمودن تکنولوژی و زیبایی شناسی بعنوان یک برند در حال رشد شناخته شده است. این برند اکنون در ایران دارای سه شعبه می باشد.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: برند مد,برند ایتالیایی