استقلال فردا هم مالک پیدا نمی کند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۸
کد مطلب: 18708
 
شنیده ها حاکی از آن است که به احتمال زیاد صلاحیت خودروسازان در مزایده فردا تایید نمی شود و به طور قطع استقلال مالک جدیدش را نخواهد شناخت.
با توجه به اینکه یکی از سه شرکتی برای خرید پرسپولیس ابراز تمایل کرده است، شرکتی وابسته به کارخانه سایپا است و تنها شرکتی که قصد خرید استقلال را دارد فعالیتش به کارخانه ایران خودرو مربوط می شود، به احتمال زیاد هر دو شرکت از دور مذاکره کنار می روند. ایران خودرو و سایپا دو شرکت زیان ده هستند و به همین دلیل عده ای از نماینده های مجلس با خرید سرخابی ها توسط شرکت های سمند و نیوان مخالفت کرده اند.

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تایید این خبر به ورزش سه گفت: این موضوع درست است و عده ای از نماینده های مجلس با حضور این دو شرکت در مزایده خرید سرخابی ها مخالفت کرده اند. این دو شرکت در حال حاضر سهامشان زیان ده است و به همین دلیل، دلیلی ندارد که بخواهند در مزایده شرکت کنند.

او در پاسخ به این سوال که آیا مخالفت نماینده های مجلس باعث رد صلاحیت این دو شرکت می شود یا نه هم گفت: به هر حال من به صورت کلی می گویم که هر چیزی که در مجلس به قانون تبدیل شود، کلیه وزارتخانه ها مکلف به اجرای آن هستند. به هر حال مجلس قوه قانونگذاری است و می تواند وزارتخانه ها را مکلف به اجرای قانون کند.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: استقلال،مالک،لیگ برتر