اتفاق باور نکردنی در استقلال
تاریخ انتشار : شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۰
کد مطلب: 18593
 
یک بازیکن مطرح افشا کرده که 4 گروه مختلف با او تماس گرفته و از حضور خود در استقلال فصل بعد خبر داده اند!
تکلیف فروش استقلال امروز و فردا مشخص می شود و مالک جدیدآغاز به کار می کند اما پیش از این اتفاق، چند گروه مشغول بستن این تیم برای فصل بعد شده اند!

یکی از بازیکنان مطرح فوتبال ایران که نخواست نامش فاش شود، در این باره به روزنامه خبرورزشی می گوید: «راستش من خودم هم از این اتفاق شوکه شدم چون دیدم هر گروهی با اطمینان از روی کار آمدن مربی مدنظر خبر می دهد و مدعی است که مورد تائید اوست. بعد از تماس دوم، دیدم برخلاف تماس اول، یکی دیگر دارد برای حضورم در استقلال با من مذاکره می کند. فکر کردم شوخی است و نکند دوستانم دارند این شوخی را با من می کنند. اما وقتی تماس سوم و بعد چهارم در کمتر از دو سه روز برقرار شد، مطمئن شدم شوخی نیست و ماجرا کاملا جدی نیست.»

این اتفاق ها در حالی می افتد که بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال به خبرآنلاین می گوید: «فعلا به خاطر نامه وزارت ورزش، مذاکرات با مربی را قطع کرده ایم. طبیعتا مربی بازیکنانش را انتخاب می کند و فعلا باشگاه اقدامی صورت نداده است.»

این در حالی است که بعضی از بازیکنان ملی پوش استقلال فاش کرده اند یکی از مسولان باشگاه که از حضورش در تیم فصل بعد هم مطمئن است، در روزهای اخیر با آنها تماس گرفته و گفته است: «من مامور شده ام شما را حفظ کنم!»
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: اخبار تیم استقلال,فوتبال