مرتضی پاشایی سوژه یک فیلم سینمایی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب: 18447
 
ضیاءالدین دری؛ کارگردان سینمای ایران قرار است براساس زندگی مرتضی پاشایی یک فیلم سینمایی جلوی دوربین ببرد.
براساس برخی خبرها؛ گروه‌های مختلفی این روزها قصد دارند درباره مرتضی پاشایی فیلم‌های مستند و سینمایی بسازند اما منصور پاشایی(عموی وی) می‌گوید فقط قرار است یک فیلم سینمایی درباره مرتضی پاشایی ساخته شود.

منصور پاشایی گفت: ضیاءالدین دری با خانواده مرحوم پاشایی مذاکراتی انجام داده و قرار است براساس زندگینامه مرتضی پاشایی یک فیلم سینمایی بلند ساخته شود.

وی ادامه داد: این فیلم همچنان در مرحله نگارش فیلمنامه است و قرار است در آن با یک رویکرد مثبت شخصیت واقعی پاشایی از کودکی تا پایان عمر در قالب داستان یک فیلم سینمایی معرفی و ارائه شود.

منصور پاشایی افزود: هدف ما از ساخت این فیلم این است تا جوان‌های کشورمان هم با مرتضی پاشایی بیشتر آشنا شوند و هم نشان دهیم جوانان ما چه استعدادهایی دارند و می‌توانند با کشف این استعدادهای واقعی خود را رشد دهند و پتانسیل واقعی خود را بالفعل کنند. این فیلم قرار است تلنگری باشد به خود واقعی جوانان تا بدانندفرصت دارند تبدیل به یک پدیده مهم شوند.

منصور پاشایی همچنین درباره مستندهایی که پیش از این درباره مرتضی پاشایی ساخته شده؛ گفت: جز بخش‌هایی که به عنوان مستند از تلویزیون پخش شد؛ دو مستند به‌صورت رسمی توسط سیدجواد هاشمی و رضا رشیدپور ساخته شده است. مستند سیدجواد هاشمی نیز مراحل پایانی تولید را طی می‌کند و قرار است به زودی عرضه شود.

وی ادامه داد: درباره مستند ساخته‌ی رضا رشیدپور هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم البته اختلافات قبلی با وی حل شده است.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: زندگینامه مرتضی پاشایی,آهنگ های پاشایی,مستند پاشایی