ترفند تبلیغاتی برای فروش واحد های تجاری در جزیره کیش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۴
کد مطلب: 18117
 
برای کسانی که میخواهند از این شرکت واحد های تجاری بخرند ذکر چند نکته مهم به نظر میرسد شرکتهای مختلف برای جذب سرمایه گذار رو به تبلیغ می آورند اما گاهی این تبلیغات بیشتر به بازارگرمی شبیه است ، مثل تبلیغات گسترده پدیده شاندیز که بعدا مشخص شد این پروژه بیشتر از از آن که فعالیت عمرانی باشد فعالیت تبلیغی است.
یکی دیگر از معایب باور کردن تبلیغات برای سرمایه گذاری آشنا نبودن افراد با شهرهای مختلف است

برای مثال اخیرا شرکت انبوه سازان سارینا تبلیغات گسترده ای را برای فروش واحد های تجاری سارینا 2 جزیره کیش در صدا و سیما آغاز کرده است.

برای کسانی که میخواهند از این شرکت واحد های تجاری بخرند ذکر چند نکته مهم به نظر میرسد:

در جزیره کیش رسمی وجود دارد که اتفاقا بسیار ایده جالبی است، این رسم به این قرار است که هر کسی که پاساژ و واحدهای تجاری میسازد آن را به مدت دو سال و با قیمت بسیار اندک در اختیار متقاضیان به صورت رهن میگذارد تا آن محل تجاری رونق گرفته و برای فروش آماده شود، بنابر این خریداری که این واحدها را بعد از این دو سال دریافت میکند هم از منفعیت مکانی و اقبال مردم و خریداران به آن مطمئن است و هم قبل از شروع فعالیتش تمام ایرادات احتمالی این واحد رفع و بازاریابی و تبلیغات آن انجام شده است.

در نتیجه توصیه میشود سرمایه گذارانی که از طریق تبلیغات تلویزیون قصد خرید واحد های تجاری در شهرهای مختلف را دارند پیش از اقدام در خصوص آن محل و رسوم محلی آن مطلع باشند.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: کیش+تجاری