۴
 
مرگ سه نفر در تصادف خودروی لوکس/احتمال درگذشت فرزاد حسنی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب: 16858
 
شنیده ها حاکی بر این است که خودری تصادف شده برای مجری معروف تلویزیون است.

خبر ایرانی:سخنگوی آتش‌نشانی گفت: در سانحه اول در بزرگراه همت، خودوری گران‌قیمت با گاردریل برخورد کرد و دو سرنشین آن کشته شدند و در دومین سانحه در خیابان شریعتی، زن جوان در برخورد پورشه به درختان حاشیه خیابان جان داد.

جلال ملکی ،‌ درباره 2 حادثه خودروهای لوکس در بامداد امروز اظهار داشت: در نخستین حادثه خودرویی و در ساعت 42 دقیقه بامداد در شرق به غرب بزرگراه همت روی پل یادگار امام حادثه خودرویی به سامانه 125 آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ایستگاه 25 به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: با حضور اتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی BMW بدون سقف با 4 سرنشین خود به دلیل نامشخصی از مسیر خود منحرف و با گاردریل ‌های حاشیه بزرگراه برخورد و نهایتا با برخورد با یک خودروی پرشیا متوقف شده بود.

ملکی افزود: این خودروی لوکس کاملا متلاشی و 2 سرنشین 25 تا 30 ساله آن از خودرو به بیرون پرتاب شده بود که یکی از آنها به پایین پل یادگار امام در لاین کندرو افتاده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران یادآور شد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی لازم هر 4 سرنشین این خودرو را جمع‌آوری و تحویل عوامل اورژانس داده که مشخص شد 2 نفر از آنها در لحظات اولیه جان خود را از دست دادند و 2 نفر دیگر نیز به شدت دچار آسیب‌دیدگی بودند که تحویل عوامل اورژانس داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران درباره حادثه خودرویی دیگر اظهار داشت: در ساعت 4:50 صبح امروز حادثه خودرویی در مسیر شمال به جنوب شریعتی نرسیده به پل صدر به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران ایستگاه شماره 6 به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پورشه به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و با درختان حاشیه بزرگراه برخورد و پس از طی کردن مسافت 500 متری در محل متوقف شده بود.

به گزارش نسیم،ملکی افزود: سرنشینان این خودرو به بیرون پرتاب شده بودند که پس از جمع‌آوری آنها و تحویل به اورژانس مشخص شد یک خانم جوان جان خود را از دست داده است و دیگر سرنشینان که یک آقا بود به مراکز درمانی منتقل شد.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: فرزاد حسنی+تصادف
 


United States
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۰:۵۳:۵۵
واقعا درگذشت؟ (2016)
 
United States
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۰:۵۴:۱۷
شایعه ای بیش نیست (2017)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۳:۵۵:۱۳
واقعا فرزاد حسنی بوده؟ (2018)
 
سیما
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۴:۲۴:۳۶
این خبر چقدر موثقه؟! (2019)