۸
 
باز هم تلاش هنرمندان برای کار خیریه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب: 14993
 
باز هم هنرمندان دست به دست هم دادن تا در کار خیریه ای دیگر سهیم باشند. فیلم لحظه ای تا بهشت با هنرنمایی رامسین کبریتی برای حمایت از کودکان بی سرپرت و یتیم معلول در حال ساخت است.
خبرایرانی: باز هم هنرمندان دست به دست هم دادن تا در کار خیریه ای دیگر سهیم باشند. فیلم لحظه ای تا بهشت با هنرنمایی رامسین کبریتی برای حمایت از کودکان بی سرپرت و یتیم معلول در حال ساخت است.

عباس شرفی کار گردان فیلم لحظه ای تا بهشت در این مورد به خبرنگار خبرایرانی گفت: کلیت فیلم لحظه ای تا بهشت زندگی یه خواهر با برادر معلولش است که یتیم و بی سرپرست زندگی می کنند و مشکلات آن ها مورد برسی و تحلیل قرار داده ایم، در حال ساخت هست.

وی افزود: بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش می کنند، عبارت اند از: رامسین کبریتی، سیامک اشعریون، علی شمس الهی، شهاب اشعریون ، مینا نوروزی، هما خاک پاش، پارمیس کریمیان نقش آفرینی و دیگر هنرمندانی که مار ا در این امر خیر همراهی و کمک می کنند.

کارگردان فیلم لحظه از تا بهشت گفت: این فیلم حامی مالی ندارد و کار خیریه هست برای حمایت از کودکان بی سرپرست و معلول در حال ساخت است و امیدواریم که مسئولین مارا در این راه حمایت کنند.

علی مسرور تهیه کننده لحظه ای تا بهشت در مورد این کار گفت: این فیلم از تاریخ 24 بهمن ماه کلید خورد ولی این فیلم نامه مراحل نگارش و بازنویسی این کار از 2 ماه قبل آغاز شده بود. این فیلم نامه با تمرکز بر آیتم های خاصی ما جلو رفتیم که یک از آنها نشان دادن بچه هایی که از لحاظ ضعف جسمی و مشکلاتی که این عزیزان پیش رو دارن را مورد برسی و به تصویر کشیده ایم.

وی تاکید کرد: در بخش بعدی سعی کرده ایم که ترویج فرهنگ دانشجویی و فرهنگ ایثار را به تصویر بکشیم که توانستیم این کار را با نقش آفرینی بازیگر بسیار خوبمون رامسین کبریتی این فیلم را به نمایش درآوریم.

مسرور در پایان بیان کرد: فیلم نامه کار عباس شرفی است که با کمک هم مراحل باز نویسی این کار را انجام دادیم که ایده این کار به فکر آقای شرفی رسید و با کمک هم مراحل نگارش فیلم نامه را پیش بردیم و لازم به ذکر است که بدانید موسیقی فیلم لحظه ای تا بهشت را حامد برادران و تیتراژ اولی و پایانی این فیلم را هم علی شمس الهی خوانندگی می کند.

Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۵:۱۱:۱۵
خدا خیرت بده آقای کبریتی (1943)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۵:۱۱:۴۳
آفرین هنرمندان که همیشه در کار خیر پیش قدم هستن (1944)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۵:۱۲:۱۹
این علی شمس اللهی هم فوتبالیسته هم بازیگره و هم خواننده؟ (1945)
 
نازنین
۱۳۹۳-۱۲-۰۱ ۱۰:۳۹:۲۷
من قبلا یه سریال از آقای مسرور دیده بودم،دوست داشتم کارشونو،امیدوارم این کارشون هم همینجوری باشه (1950)
 
کامران
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۱۴:۳۵:۵۲
خدا خیرتون بده.به به اقایی کوخایی بازی کردن (1954)
 
مهدی
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۱۴:۳۸:۰۹
خدا خیرتون بده. چقدر پیر کردن اقای کوخایی عزیزرو (1955)
 
shahinsharafi600@yahoo.com
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۲:۱۱:۴۵
تشکر از اقای عباس شرفی که همیشه تو کار خیر پیش قدم هستند.موفق باشی (1959)
 
سعید
France
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۷:۳۳:۰۷
ابراهیم کوخایی عزیز واقعا بازیگر توانایی هستن دوستش دارم. (1960)