۳
 
گفتگوی اختصاصی خبر ایرانی با رامسین کبریتی و علی شمس الهی:
همکاری هنرمندان و ورزشکاران برای خیریه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۱
کد مطلب: 14848
 
فیلم لحظه ای تا بهشت به کار گردانی عباس شرفی با هنرنمایی بازیگران نامی و ورزشکار و هنرمند جوان برای بچه های معلول به عنوان خیریه در حال تولید است.
خبرایرانی: فیلم لحظه ای تا بهشت به کار گردانی عباس شرفی با هنرنمایی بازیگران نامی و ورزشکار و هنرمند جوان برای بچه های معلول به عنوان خیریه در حال تولید است.

به گزارش خبرنگار خبرایرانی؛ فیلمی که به نظر می رسد به دلیل کثرت هنرمند توجه های زیادی را به خود جلب خواهد کرد. رامسین کبریتی یکی از هنرمندانی است که در این فیلم ایفای نقش می کند. وی تحصیلات خود را در زمینه بازیگری به انجام رسانده‌ و سابقه خوبی نیز در بازی در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی دارد. علی شمس الهی ، فوتبالیست وخواننده جوان و آینده دار ایران نیز در این فیلم هم خوانده و هم ایفای نقش کرده است.

رامسین کبریتی در خصوص نقش آفرینی با علی شمس الهی در فیلم لحظه ای تا بهشت به خبرنگار خبرایرانی گفت: در نگاه اول موضوع فیلم مرا برای بازی در این فیلم ترغیب کرد چرا که بد نیست خودمان و مردم نگاهی به مشکلات معلولین در خانه ها و آسایشگاه ها کنیم تا ببینیم آنها با چه رنج و سختی زندگی می کنند.

کبریتی درباره نقش آفرینی اش در فیلم لحظه ای تا بهشت افزود: این کار از طرف دوست بسیار خوبم علی شمس الهی به من معرفی شده است و بر خلاف کار های دیگری که به اسم و عنوان خیریه کاری را شروع می کنند واما پول زیادی را به جیب می زنند ، نیست بلکه واقعا نیت خیر در این کار است و در واقع این فیلمی است که کاملا خیریه ای بوده و بودجه ای در نظر گرفته نشده است . من در این فیلم نقش یک دانشجو که یک معلول و سازمانی را به سرپرستی گرفته ایفا می کنم.

وی خاطر نشان کرد: فیلم لحظه ای تا بهشت از شبکه های خانگی پس از اتمام کار پخش خواهد شد و این کار مخصوص کمک به بچه های معلول و در امر خیریه ساخته خواهد شد.

رامسین کبریتی در مورد علی شمس الهی تیز گفت: وی یکی از ورزشکاران و هنرمندان خوب است که از اخلاق ورزشی بویی بورده است.علی شمس الهی بر این قرار بوده که بعلاوه نقش آفرینی در این فیلم تیتراژ این کار را هم خوانندگی کند.

علی شمس الهی هنرمند ورزشکار دیگری که در این فیلم ایفای نقش کرده، در این خصوص به خبر ایرانی گفت: در باره این فیلم باید بگویم که کاری بسیار احساسی برای معلولین است و من در این فیلم در نقش خودم یعنی علی شمس الهی هستم.

او ادامه داد: در واقع من نقش فو تبالیست هنرمندی را بازی می کنم که در یک موسسه خیریه معلولین ، کنسرت می گزارم و درگیر ماجرای فیلم می شوم.

اوتاکید می کند: این فیلم در مورد بچه های معلول جسمی و بچه های عقب افتاده ذهنی است و تیتراژ اول وپایان این فیلم را هم من خوانده ام.

شمس الهی درباره حضور رامسین کبریتی در این فیلم نیز گفت: ما باهم مثل برادر هستیم و رامسین دوست خوب من هست وخیلی خوشحال هستم که هر دو در این کار خیر شریک هستیم.Share/Save/Bookmark
 


سالار شمس الاهی
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۲۱:۳۴:۵۶
من همیشه به عموم افتخار میکنم و میدونم با این کار ارزشمند دل همرو شاد میکنه (1938)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۳:۱۷:۰۱
کار خیلی خوبی میشه (1941)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۳:۱۷:۱۵
افتخار میکنم به همچین بازیگرانی (1942)