۸
 
مصاحبه اختصاصی خبر ایرانی با علی شمس الهی
فوتبالیستی که این روز ها به بازیگری و خوانندگی روی آورده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۷
کد مطلب: 13881
 
این روزها بازار هنرمند شدن فوتبالیست ها که محبوبیت زیادی هم بین مردم دارند داغ است و هر روز خبر خواننده شدو ن و هنرپیشه شدن آنها روی خط رسانه ها می رود.
سرویس ورزش خبرایرانی: این روزها بازار هنرمند شدن فوتبالیست ها که محبوبیت زیادی هم بین مردم دارند داغ است و هر روز خبر خواننده شدو ن و هنرپیشه شدن آنها روی خط رسانه ها می رود.

هنوز از آن روزهایی که علی انصاریان در یکی از سریال های تلویزیونی دیده شد و نیما نکیسا دروازه بان محبوب تیم ملی آلبوم موسیقی منتشر کرده مدت زمان زیادی نگذشته است.

حالا هم که پژمان جمشیدی با سریال پژمان در دل مردم جا باز کرده و خبر از حضور وی در تاتر و سینما نیز به گوش می رسد.

در هر حال، می توان گفت که فوتبالیست‌ ها و بازیگران هر دو گروه‌های محبوبی بین عمده مردم هستند و برای اینکه کدام یک از این دو قشر محبوب‌ ترند، پاسخ مشخصی وجود ندارد.

در این میان، برخی از فوتبالیست‌ ها شانس خود را برای ورود به دنیای هنرپیشگی و بازیگری و همچنین خوانندگی امتحان کرده‌ اند. بیشتر آن‌ها به ایفای نقش کوتاهی بسنده کرده‌اند والبته تنها عده کمی توانسته‌اند هم در برابر دوربین و هم درون مستطیل سبز ستاره باشند.

از سوی دیگر حضور فوتبالیست ها در کنار خوانندگان و بازیگران نشان از ارتباط خوب ورزشکاران با هنرمندان در کشور دارد که محبوبیت هر دوقشر را افزایش می دهد.

خبرنگار خبرایرانی با یکی از فوتبالیست هایی که به عرصه خوانندگی و بازیگری روی آورده مصاحبه ای در این باره داشته است.

علی شمس الهی در این باره به خبرنگار خبر ایرانی می گوید: فوتبال را از بچگی شروع کردم و 8 سال می شود که در لیگ برتر دروازه بانی میکنم. من در تیم های سایپا، پاس همدان، تراکتور سازی و یک تیم عربی بازی کرده ام و در حال حاضر البته پیشنهاداتی از لیگ برتر دارم .در حال حاضر هم در تیم لیگ دسته یک داماش بازی می کنم.

وی افزود: از زمانی که درفوتبال مصدوم شدم و ماه ها از بازی کردن دور شدم به فکر شغل دیگری بودم تا این که یکی از بهترین دوستانم پیشنهادی به من داد تا بتوانم در کنار فوتبال هم خوانندگی کنم و هم بازیگری.

این فوتبالیست تاکید کرد: تا کنون چند تا فیلم سینمایی با نام های شب سوم ، قهرمان و لحظه ای تا بهشت که قرار است در سینما پخش شود بازیگری کرده ام و همچنین در خوانندگی هم فعالیت داشته ام تا کنون چندتا آلبوم ساخته ام و تیتراژ سلام ایرانی هم خوانندگی کرده ام.

او در پایان می گوید: رابطه هنر و فوتبال بسیار نزدیک است و در واقع فوتبالیست ها هم به نوعی هنرمند هستند و برای همین خیلی زود میان اهالی هنر پذیرفته می شوند.










Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: علی شمس الهی+فوتبالیست+خواننده+بازیگر+دروازه بان+مصاحبه+خبرایرانی+امیرحسین موحدیان
 


۱۳۹۳-۱۱-۰۹ ۱۱:۳۷:۵۲
این روزها همه روی آورده اند به بازیگری (1860)
 
۱۳۹۳-۱۱-۰۹ ۱۱:۳۸:۰۵
خوش تیپه (1861)
 
ژ
Finland
۱۳۹۳-۱۱-۱۷ ۰۴:۰۹:۲۴
خیلی خوبه (1916)
 
Finland
۱۳۹۳-۱۱-۱۷ ۰۴:۰۹:۵۵
خیلی خوبه (1917)
 
Finland
۱۳۹۳-۱۱-۱۷ ۰۴:۱۰:۳۲
عالی (1918)
 
۱۳۹۳-۱۱-۰۹ ۱۱:۳۸:۲۳
صداش قشنگه (1862)
 
۱۳۹۳-۱۱-۰۹ ۱۱:۳۸:۳۶
آلبوم جدیدش کی میاد؟ (1863)
 
۱۳۹۳-۱۱-۰۹ ۱۱:۳۹:۵۲
احتمالا تو اسفند ماه (1864)