سردار اشتری: نیازمند آمادگی در حد دوران دفاع مقدس هستیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب: 109596
 
فرمانده نیروی انتظامی بابیان اینکه ایران امروز از قدرت دفاعی برتر در منطقه و در برابر کشور‌هایی که با ما دشمنی دارند، برخوردار است عنوان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون با فشار تحریم ها، فتنه‌ها و توطئه‌ها روبه رو بوده اییم، اما در نهایت ملت ما سربلند بیرون آمد و با پیروی از ولایت توانست بر مشکلات فائق آید.
فرمانده نیروی انتظامی بابیان اینکه ایران امروز از قدرت دفاعی برتر در منطقه و در برابر کشور‌هایی که با ما دشمنی دارند، برخوردار است عنوان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون با فشار تحریم ها، فتنه‌ها و توطئه‌ها روبه رو بوده اییم، اما در نهایت ملت ما سربلند بیرون آمد و با پیروی از ولایت توانست بر مشکلات فائق آید.

سردار حسین اشتری در بیست و هشتمین یادواره شهدای روستای "یزدل" شهرستان آران و بیدگل ضمن تبریک عید سعید قربان گفت: خانواده معزز، پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا مایه عزت و افتخار نظام اسلامی ما هستند.

وی افزود: امروز اگر توفیق شرکت در مراسم یادواره شهدا را پیدا کرده ایم در اصل به آرمان‌ها و هنجار‌های خودمان احترام گذاشته ایم؛ راه شهدا را پیمودن این است که یاد و خاطره آن‌ها را همواره زنده بداریم.

این مقام عالی انتظامی بیان کرد: شهدا به دلیل عهد و پیمانی که با خدا داشتند و همچنین پیروی از امام خود، صحنه‌های بسیار بزرگ و جذابی را خلق کردند که فوق تصور و توانایی یک انسان عادی است، برخی مواقع یک بسیجی نوجوان در مقابل یک گردان عراقی می‌ایستاد و پیروز می‌شد.

فرمانده نیروی انتظامی خاطر نشان کرد:هرچه در کتاب‌ها آمده گوشه‌ای از ایثارگری رزمندگان است که برای سال‌ها نمی‌توانیم آن‌ها را به تصویر بکشیم چرا که آن‌ها عهد کرده بودند برای رضای خدا قدم بردارند.

سردار اشتری با بیان اینکه وقتی کار برای رضای خدا شد اثر آن نیز خدایی می‌شود، افزود: ما نباید به حساب‌های مادی که برخی می‌کنند تکیه کنیم چرا که با توکل به خدا و توسل بر ائمه (ع) می‌توانیم بر مشکلات فائق آئیم.

فرمانده ناجا، ۸ سال دفاع مقدس را دوران طلایی نظام جمهوری اسلامی برشمرد و اظهار داشت:اگر امروز توانسته ایم در مقابل تحریم‌ها بایستیم و در تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا پیشرفت کنیم به برکت خون شهداست.

وی بابیان اینکه ایران امروز از قدرت دفاعی برتر در منطقه و در برابر کشور‌هایی که با ما دشمنی دارند، برخوردار است عنوان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون با فشار تحریم ها، فتنه‌ها و توطئه‌ها روبه رو بوده اییم، اما در نهایت ملت ما سربلند بیرون آمد و با پیروی از ولایت توانست بر مشکلات فائق آید.

این مقام عالی انتظامی کشور با بیان اینکه امروز خیلی از دشمنان ما در خارج و داخل به دنبال ضربه زدن به انقلاب و ارزش‌های آن هستند، گفت: امروز استکبار جهانی همانند دوران دفاع مقدس علیه نظام ما فعالیت می‌کند، آن زمان دشمن با حمله نظامی خود با ما مقابله می‌کرد، اما امروز با عملیات نرم و شبیخون فرهنگی که حضرت آقا در دهه ۷۰ مطرح کردند، حمله را شروع کرده است.

سردار اشتری بیان کرد: امروز دشمن مرتب احساس یاس و ناامیدی را در بین مردم القاء می‌کند و برخی در کشور نیز به این امر آگاه نیستند و در همین مسیر حرکت می‌کنند، اما دشمن غافل از این است که کشور ما قوی‌تر از گذشته شده است.

فرمانده ناجا بر هوشیاری بیشتر مردم تاکید کرد و افزود: مهمترین راه موفقیت ما، پیروی از همان راهی است که شهدا در آن مسیر گام برداشتند؛ اگر می‌خواهیم بر مشکلات پیروز شویم باید پشت سر ولایت حرکت کنیم و مطمئن باشیم که حتماً این پیچ خطرناک را پشت سر خواهیم گذاشت.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: اگر امروز مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اعلام کنند که در فلان مرز و یا منطقه نیاز به دفاع است جوانان ما چند برابر دوران دفاع مقدس آماده هستند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه کسی تصور نکند که در فضای مجازی فراخوان می‌گذارد، مردم از آنان تبعیت می‌کنند، تصریح کرد: حساب مردم با فتنه گران جداست بر همین اساس کسی که به مقدسات توهین کرده و اموال دولتی و مردم را تخریب کند حتماً با آن برخورد می‌کنیم.

این مقام عالی انتظامی کشور ادامه داد: به لطف و عنایت امام زمان (عج) و به برکت خون شهدا و خانواده‌های معظم آنان، هوشیاری دستگاه‌های نظامی و امنیتی، امروز وضعیت امنیتی کشور به مراتب بهتر از دهه‌های گذشته است و به گونه‌ای که مرز‌های ما از امنیت مطلوبی برخوردار هستند.

فرمانده ناجا به بازدید اخیر خود از مرز‌های غربی کشور اشاره و بیان کرد: مردم عزیز مطمئن باشند مرزبانان نیروی انتظامی، سپاه و ارتش با روحیه و آمادگی بالا در مرز‌ها حضور دارند و توطئه‌های دشمن را خنثی کرده و با هرگونه فتنه آنان برخورد می‌کنند.

Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: سردار اشتری ، دفاع مقدس ، نیروی انتظامی