قطری‌ها به دنبال رویای آسیایی از مسیر تهران!

1 شهريور 1397 ساعت 12:00

روزنامه الوطن قطر تحلیلی از رویارویی السد و الدحیل با حریفان ایرانی در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با «عنوان راه رویایی لیگ قهرمانان آسیا از مسیر تهران» را منتشر کرد.


 روزنامه الوطن قطر در نسخه امروز خود (پنجشنبه) نوشت: السد دوشنبه آینده در تهران میهمان استقلال است و بازی برگشت در دوحه برگزار خواهد شد. از سویی الدحیل سه‌شنبه آینده در دوحه پذیرای پرسپولیس است و در بازی برگشت در تهران باید به میدان رود. السد تیم باتجربه‌ای است و می‌داند با حریفان خود در بازی‌های قاره‌ای چگونه مواجه شود. این تیم به دنبال نتیجه‌ای خوب در بازی رفت با استقلال است تا در بازی برگشت در دوحه بتواند مقدمات صعود را فراهم کند. هر چند السد کار سختی پیش‌رو دارد، اما غیر ممکن نیست.

این روزنامه قطری در ادامه نوشت: الدحیل در بازی رفت میزبان است و باید از این فرصت و حضور تماشاگرانش بهره ببرد. یک نتیجه خوب می‌تواند عاملی کمک‌کننده برای بازی برگشت در تهران باشد. بدون شک تیم‌های السد و الدحیل توانمندی عبور از سد تیم‌های ایرانی با توجه به رویارویی با آن‌ها در مراحل قبلی لیگ قهرمانان آسیا را دارند. هر چند الدحیل ۲ بازیکن کلیدی خود شامل کریم بوضیاف و اسماعیل محمد را به دلیل مصدومیت نخواهد داشت، اما بازی‌های این تیم در ۳ هفته اخیر لیگ ستارگان اتبات توانمندی‌های این تیم بود.

الوطن سپس با اشاره به نحوه رسیدن تیم‌های به بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا و عدم رویارویی تیم‌های غرب و شرق تا پیش از آن نوشت: طرفداران فوتبال عرب می‌توانند شاهد رویارویی تیم‌های السد و الدحیل در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در صورت عبور از سد تیم‌های ایرانی باشند.

بازی رفت استقلال و السد قطر پنجم شهریور ماه سال جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. تاریخ بازی برگشت نیز ۲۶ شهریور در دوحه خواهد بود و تیم برنده به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه می‌یابد.

دیدار رفت الدحیل قطر - پرسپولیس در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز ششم شهریور ماه برگزار می‌شود. تاریخ بازی برگشت این دو تیم نیز ۲۶ شهریور در ورزشگاه آزادی خواهد بود.


کد مطلب: 109592

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/109592/قطری-ها-دنبال-رویای-آسیایی-مسیر-تهران

خبر ایرانی
  http://newsirani.com