پاسخ آیت الله علم الهدی به پویش «فرزندت -کجاست؟»

روزنامه خراسان , 30 مرداد 1397 ساعت 10:35

نماینده، ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی با پاسخگویی به پویش "#فرزندت_کجاست" پیوست.


نماینده، ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی با پاسخگویی به پویش "#فرزندت_کجاست" پیوست.

به گزارش تسنیم «فرزندت کجاست؟» عنوان چالشی است که به تازگی در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده است و براساس آن مخاطبان از مسئولان می‌خواهند به این سوال که فرزندانشان هم اکنون چه کاری انجام می‌دهند، پاسخ دهند.
بسیاری از مقامات و مسئولان کشوری و استانی در روز‌های اخیر به این پویش پیوسته و پاسخگو بوده‌اند و البته برخی نیز هنوز پاسخ مناسبی به این پویش نداده‌اند.


مسئولان در قالب این پویش به سوالاتی مانند محل سکونت فرزندشان و وضعیت تحصیلی و شغلی آن‌ها پاسخ می‌دهند تا برای مخاطب این مسئله شفاف سازی شود. در همین زمینه آیت‌ا... «سیداحمد علم‌الهدی» نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد اظهار کرد: مجموع فرزندانم با نوه و نبیره، ۲۷ نفر هستند. هفت فرزند دارم. پسر بزرگم معاون آقای اراکی در مجمع التقریب است؛ فرزند دوم بنده دانشیار دانشگاه شهید بهشتی و همسر آقای رئیسی است. آیت‌ا... علم‌الهدی ادامه داد: فرزند سوم بنده که دختر است، دکتری فلسفه تطبیقی دارد و تدریس می‌کند؛ فرزند چهارمم پسر است و سردفتر اسناد رسمی در تهران است؛ فرزند پنجم بنده دانشیار فلسفه و پسر است و در دانشگاه پیام نور مشغول است؛ فرزند ششم دکتری ادبیات فارسی دارد و فرزند هفتم بنده نیز پسر است و دکتری مدیریت فرهنگی و شغل آزاد دارد.


کد مطلب: 109513

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/109513/پاسخ-آیت-الله-علم-الهدی-پویش-فرزندت-کجاست

خبر ایرانی
  http://newsirani.com