آخرین خبر از پرونده تخلف شبنم نعمت زاده دختر وزیر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب: 109505
 
حکم پرونده تعزیراتی دختر یکی از وزرای دولت یازدهم هفته آینده صادر می‌شود.
حکم پرونده تعزیراتی دختر یکی از وزرای دولت یازدهم هفته آینده صادر می‌شود.

اواسط مرداد ماه بود که انبار دارو‌های احتکار شده به ارزش ۵ میلیارد تومان در استان البرز کشف شد. پس از کشف این انبار، یک منبع آگاه گفت: این انبار متعلق به شبنم نعمت زاده دختر یکی از وزرای سابق است.فراری

در بررسی‌های اولیه مشخص شد که در این انبار، تعداد زیادی از این دارو‌ها تاریخ مصرف گذشته بوده است و وی قصد توزیع دارو‌های فاسد را داشته است. شنیده شده است اغلب این دارو‌ها جزو دارو‌های جنرال و مکمل‌ها بوده که قرار بوده است این فرد آن‌ها را به بازار Store تزریق کند.

تداخل صنفی در کنار احتکار

تخلفات دختر وزیر سابق به همین جا ختم نمی‌شود چرا که این فرد اجازه فعالیت در این حوزه و مجوز‌های لازم را نداشته است، به همین دلیل تداخل صنفی را هم باید به تخلفات این فرد اضافه کرد.

هفته پیش سخنگوی سازمان تعزیرات پس از انتشار خبر کشف انبار دارو‌های احتکار شده، در پاسخ به این سوال مبنی بر این که گفته می‌شود انبار دارو‌های احتکار شده که اخیرا کشف شده، مربوط به یکی از افراد وابسته به دولت یازدهم است، اظهار کرد: اینکه پرونده مزبور به یکی از افراد دولت وابستگی داشته باشد، در روند رسیدگی تاثیری ندارد و انبار مکشوفه مربوط به هر کسی باشد، رسیدگی می‌شود.

تایید نسبت داشتن فرد محتکر با یکی از مقامات

یاسر رایگانی روز گذشته (یکشنبه) در پاسخ به این سوال که آیا نسبت فرد محتکر با یکی از مقامات ثابت شده است؟ گفت: بله در تحقیقات این موضوع مشخص شد.

وی در خصوص آخرین وضعیت این پرونده گفت: این پرونده در دست رسیدگی است و هفته آینده حکم آن صادر می‌شود.

در بررسی‌های اولیه شنیده شده است این فرد پیش از این هم با استفاده از برخی مجوز‌های شبهه دار به بازار دارویی کشور ورود کرده است، حال امید است این بار که این فرد قصد توزیع دارو‌های تاریخ مصرف گذشته به بازار را داشته است با برخورد جدی قانون Law مواجه شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع : رکنا
کلمات کليدی: دختر وزیر اسبق ، احتمار کالا ، پرونده تعزیراتی