دختر نعمت زاده: ۵ سال بیکار بودم الان چند شرکت دارم!

خبرگزاری فارس , 24 مرداد 1397 ساعت 11:36

دختر وزیر صنعت سابق روحانی می‌گوید که ۵ سال بیکار بوده و اکنون چندین شرکت دارد.


شبنم نعمت زاده دختر محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت سابق دولت روحانی که مسائلی درباره انبار‌های یک شرکت داروسازی متعلق به وی و بدهی هایش به سایر شرکت‌ها جنجال آفرین شده بود، به همراه ۳ نفر از وکلایش با شرق به گفتگو نشست.

وی در بخشی از این گفتگو برای اثبات اینکه بگوید شرکت‌های متعدد او هیچ ارتباطی به وزارت پدرش ندارد، درباره چندین شرکت خود گفته است: من از سال ۸۸ فعالیت خودم را شروع کردم و در این ۱۰ سال چند شرکت تأسیس کردیم. ما روند خودمان را داشتیم و این کار‌ها ارتباطی با فعالیت‌های پدرم نداشت. ایشان هم که کنار رفتند، باز ما شرکت‌های دیگری را تأسیس کردیم.

شبنم نعمت زاده سال ۷۵ از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شد؛ ۵ سال بیکار بود، اما در سال ۸۰ در داروخانه بیمارستان میلاد کار پیدا کرد و پس از آن در چند داروخانه دیگر کار می‌کرد. اما به فاصله چند سال پس از کار کردن در داروخانه ها، از سال ۸۸ به بعد، تاسیس شرکتهایش را آغاز کرد و اکنون می‌گوید که به مالکیت چندین شرکت رسیده است.

وی با اینکه رسیدن از داروسازی در داروخانه‌ها به مالکیت چندین شرکت را بدون دخالت پدرش دانست، اما افزود: یک دوره کوتاهی وقتی پدرم بازنشسته شده بود، از ایشان خواهش کردم در یکی از شرکت‌ها به‌عنوان هیئت‌مدیره اسم‌شان را بگذارم. آن هم زمان خیلی کوتاهی بود و ایشان هیچ نفعی از این شرکت نداشت.

شبنم نعمت زاده تاکید کرد که مطمئنا به شرایط بهتری دست خواهد یافت.


کد مطلب: 109206

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/109206/دختر-نعمت-زاده-۵-سال-بیکار-بودم-الان-چند-شرکت-دارم

خبر ایرانی
  http://newsirani.com