تماشاگرنما‌ها منتظر برخورد قاطع پلیس باشند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷
کد مطلب: 109049
 
رئیس پلیس پایتخت گفت: با تماشاگرنما‌هایی که با رفتار خارج از عرف خود منجر به مجروحیت و مصدومیت تعدادی از ورزش دوستان‌مان شدند با قاطعیت برخورد می‌کنیم.
رئیس پلیس پایتخت گفت: با تماشاگرنما‌هایی که با رفتار خارج از عرف خود منجر به مجروحیت و مصدومیت تعدادی از ورزش دوستان‌مان شدند با قاطعیت برخورد می‌کنیم.

 بازی دو تیم تراکتورسازی و استقلال در ورزشگاه آزادی خبرساز شد. چراکه متأسفانه عده‌ای از تماشاگرنما‌ها رفتاری دور از شأن و عرف به نمایش گذاشتند که منجر به مصدومیت و مجروحیت تعدادی از تماشاگران و همچنین مأموران پلیسی شد که حافظ نظم و امنیت ورزشگاه بودند.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در واکنش به اتفاقاتی که روز گذشته در ورزشگاه آزادی تهران به وقوع پیوست، اظهار داشت: طرفداران تیم‌ها نباید اجازه بدهند افرادی ناسالم و با حب و بغض وارد جمع آن‌ها شوند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با تأکید براینکه مطلب که اکثریت قریب به اتفاق تماشاگران را افرادی تشکیل می‌دادند که برای تماشای بازی و حمایت و تشویق تیم خود در ورزشگاه حضور داشتند، تصریح کرد: ما از طرفداران، حامیان و لیدر‌های تیم‌ها توقع‌مان این است که نگذارند افرادی که نیت نادرست دارند در بین جمع‌شان نفوذ کنند.

وی گفت: متأسفانه عده‌ای از این تماشاگرنما‌ها با رفتار‌های خارج از عرف‌شان منجر به مصدومیت و مجروحیت تعداد دیگری از تماشاگران شدند.

عالی‌ترین مقام انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص چگونگی برخورد پلیس با این دسته از افراد هنجارشکن اعلام کرد: پلیس با قاطعیت با آن‌ها برخورد می‌کند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: سردار رحیمی ، تماشاگر نماها ، پلیس ، تراکتورسازی