زنی که به جای جسد یک عروسک را دفن کرده بودند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب: 109014
 
زن جوانی که برای منصرف کردن شوهرش از طلاق او، ترفندی عجیب را به کار بسته بود سرانجام رسوا شد.
زن جوانی که برای منصرف کردن شوهرش از طلاق او، ترفندی عجیب را به کار بسته بود سرانجام رسوا شد.

روزا کاستلانوس دیاز، زن جوان اهل دهکده کویولار هندوراس یکی از همین افرادی بود که برای حفظ رابطه خود با همسرش به ترفندی عجیب و باورنکردنی متوسل شد. او که دوست نداشت توسط شوهرش " ملوین مندوزا" طلاق داده شود وانمود کرد که باردار است و به زودی مادر خواهد شد. این زن حتی برای متقاعد کردن شوهر و خانواده او عکس‌های آزمایش‌های سونوگرافی را تهیه کرد.

هنگامی که روز موعود فرا رسید این زن به بیمارستان اسکوئلا مراجعه کرد و پس از گذشت چند ساعت شوهرش را با این خبر غافلگیر کرد: " یکی از دوقلو‌ها به علت کار زیاد در خانه مرده بدنیا آمد و دیگری نیز برای مراقبت بیشتر باید در بیمارستان بستری باشد. "

روز شنبه این زن با یک تابوت کوچک در حالی که وانمود می‌کرد جنازه یکی از دوقلو‌ها در آن قرار دارد به روستای محل زندگی اش بازگشت و به همراه شوهر و خانواده او طی یک مراسم ویژه فرزندش را به خاک سپرد. در حالی که شوهر این زن در غم از دست دادن فرزندش در حزن و اندوه بسر می‌برد، عده‌ای از دوستانش به ماجرای باردار بودن زن او مشکوک کردند و به همین خاطر تصمیم گرفتند شب هنگام نبش قبر انجام دهند.
یکی از دوستان ملوین در شرح ماجرا گفت:: " شب هنگام و پس از پایان مراسم دوباره به گورستان برگشتیم و پس از کندن قبر با صحنه‌ای عجیب روبرو شدیم. چیزی که ما در قبر پیدا کردیم یک نوزاد نبود بلکه عروسکی بود که لباس نوزاد بر تن داشت. "
دوستان ملوین بلافاصله با او تماس گرفتند و ملوین نیز با پلیس در گورستان حاضر شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: فرار از طلاق ، فرار از طلاق ، جسد نوزاد ، عروسک