کارگردان «کلاه پهلوی» ممنوع الملاقات است؟
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب: 108170
 
فرزند سیدضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون بیان کرد که او ۲ روز است که برای انجام مراقبت‌های پس از عمل پیوند کبد ممنوع الملاقات شده است.
فرزند سیدضیاءالدین دری کارگردان سینما و تلویزیون بیان کرد که او ۲ روز است که برای انجام مراقبت‌های پس از عمل پیوند کبد ممنوع الملاقات شده است.

نوید دری درباره وضعیت پدرش سیدضیاءالدین دری کارگردان تلویزیون که هفته پیش عمل پیوند کبد وی در بیمارستان شیراز انجام شد، گفت: خوشبختانه پیوند کبد به خوبی انجام شد، اما بدن بعد از جراحی درگیر عوارضی می‌شود که باید کنترل شود.

وی ادامه داد: پدر ۲ روز است که ممنوع الملاقات است، چون باید تحت مراقبت باشد و گاهی مشکلات تنفسی برایش پیش می‌آید که البته عادی است. درواقع در جراحی پیوند کبد، مراقبت‌های بعدی اهمیت بسیاری دارد تا وضعیت جسمانی فرد کنترل شود.

فرزند ضیاءالدین دری اظهار کرد: پدر اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه پیوند کبد بستری است و حداقل سه هفته باید تحت نظر کامل پزشک باشد.

دری گفت: نگرانی ما بعد از جراحی در این مرحله بیشتر است و از هنردوستان و کسانی که به او علاقه دارند، خواستاریم دعا کنند تا او بتواند از شرایط سخت بعد از عمل گذر کند. البته پروسه درمان پیوند کبد عادی است و اگر جراحی چهار ساعت است مراقبت‌های بعد از آن گاهی تا ۶ ماه طول می‌کشد.

وی در پایان بیان کرد: از همه دوستانی که تماس می‌گیرند و جویای حال پدر هستند و بسیاری از دوستدارانی که از تهران به شیراز آمدند و در کنار ما بودند، تشکر می‌کنم.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: کارگردان تلویزیون ، سید ضیاء الدین دری ، پوند کبد ، ممنوع الملاقات