برانکو: پرسپولیسی‌ها هر جایزه‌ای گرفتند لایق آن بودند

ورزش سه , 2 مرداد 1397 ساعت 9:08

سرمربی کروات پرسپولیسی‌ها پس کسب عنوان بهترین مربی لیگ هفدهم در میان خبرنگاران به صحبت پرداخت.


برانکو ایوانکوویچ که امشب توانست در جشن برترین‌های لیگ هفدهم به عنوان بهترین مربی انتخاب شود درباره عنوان خود گفت: خیلی خوشحالم. به خاطر عناوینی که فصل قبل به دست آوردیم و جوایزی که اکنون نصیب تیم شده خوشحالم. به تمام دریافت کنندگان جوائز امشب تبریک میگویم مخصوصا به پرسپولیسی‌ها. این جوایز و عناوین مزد تلاش و وحدت ما بوده است. لازم می‌دانم از کادر مدیریتی باشگاه، کادرفنی و به طور ویژه از بازیکنان که اگر آن‌ها نبودند به این موفقیت دست پیدا نمی‌کردیم تشکر کنم. از همه هواداران هم ممنونم که از ما حمایت کردند. خوشحالم که همه راضی هستند. آن‌ها باید بدانند ما این همه تلاش می‌کنیم تا آن‌ها خوشنود و راضی شوند. امیدوارم موفقیت مان را تکرار کنیم.او درباره اظهارنظر برخی از استقلالی‌ها درباره اجماع در حق آن‌ها گفت: من فکر میکنم همه جوایزی که ما گرفتیم استحقاق آن‌ها را داشتیم، چون در کل فصل توانستیم بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم و پیروزمندانه پیش از پایان لیگ به قهرمانی برسیم. همه بازیکنانی که جایزه دریافت کردند واقعا لیاقتش را داشتند.


او ادامه داد: البته باید بگویم که استقلال هم بازیکنان بسیار خوبی دارد. بازیکنانی نظیر حسینی، چشمی، جپاروف و ... که از آن‌ها اسم نمی‌آورم. اما باید قبول کرد که ما در بهترین فرم خودمان قرار داشتیم. جوایز امشب انتخاب همه مربیان و کارشناسان بوده نه انتخاب من.


برانکو درباره رویارویی خود با محسن مسلمان گفت: چرا نباید با او سلام و علیک کنم؟ معلوم است که این کار را میکنم.


سرمربی پرسپولیسی‌ها درباره اظهارنظر کاپیتان این تیم مبنی بر نگرفتن رای از وی گفت: درباره او نمی‌دانم، اما از من رای خواسته شد و اتفاقا رای بهترین بازیکن و بهترین مدافع را به سیدجلال حسینی دادم. چون واقعا فکر میکنم لیاقتش را دارد.


او درباره احتمال تغییر زمان دیدار برابر استقلال در سوپرجام گفت: من از این موضوع خبر ندارم. برنامه بازی‌ها را دو ماه پیش به ما دادند و ما نیز مطابق آن برنامه‌هایمان را تنظیم کردیم. اگر نتیجه بازی همانی باشد که گفتند طبیعی است که ما دوست داشتیم در زمین رقم بخورد، اما گویا دیگر وقت آن نیست. بازی‌های لیگ آغاز می‌شود. اردو‌های تیم ملی و بازی‌های لیگ قهرمانان و جام ملت‌های آسیا نیز هست. برای من دیگر موضوع سوپرجام به پایان رسیده است.


سرمربی پرسپولیسی‌ها درباره توافق سروش رفیعی با تیم فولاد خوزستان در نیم فصل اول گفت: چیز خاصی ندارم که بگویم او در نهایت بازیکن ماست و بهتر است که در نیم فصل اول نیز بازی کند.


برانکو درباره پیشنهاد تیم ملی ایران به دالیچ گفت: من چیزی در این باره نمی‌دانم که بگویم. فقط می‌دانم دالیچ تا ده روز آینده تصمیمی نخواهد گرفت. او حتی درباره ادامه حضور خود در تیم ملی کرواسی نیز تصمیمی نگرفته است.


کد مطلب: 107852

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/107852/برانکو-پرسپولیسی-ها-جایزه-ای-گرفتند-لایق-بودند

خبر ایرانی
  http://newsirani.com