سپند امیرسلیمانی از بیمارستان مرخص شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
کد مطلب: 107383
 
بازیگر سریال‌های تلویزیونی گفت: مدتی بود که مشکل تنفسی داشتم و شرایطم به خاطر جراحی و استفاده از لوله‌های اکسیژن بدتر شد و سه روز هم به همین دلیل در بیمارستان بستری بودم تا وضعیت ریه و دستگاه تنفسی‌ام به حالت عادی برگردد.
«سپند امیرسلیمانی» بازیگر تلویزیون و سینما که مدتی به دلیل ناراحتی تنفسی در بیمارستان بستری بود با اشاره به وضعیت سلامتی خود گفت: در این مدت اخیر یکسری اتفاقات پشت هم برایم افتاد. پایم پیچ خورد و حین پیچ خوردن پا و زمانیکه زمین افتادم یکی از انگشت‌های دستم شکست و کارم به جراحی رسید و پزشک معالج حین جراحی داخل دستم پین گذاشت.
وی ادامه داد: مدتی بود که مشکل تنفسی داشتم و شرایطم به خاطر جراحی و استفاده از لوله‌های اکسیژن بدتر شد و سه روز هم به همین دلیل در بیمارستان بستری بودم تا وضعیت ریه و دستگاه تنفسی‌ام به حالت عادی برگردد.
بازیگر سریال «در حاشیه» در ادامه بیان داشت: خدا را شکر دیشب مرخص شدم، اما باید یک دوره دارویی را پشت سر بگذرانم و در کل آسم خفیفی داشتم که به اینجا رسید. از قبل ناراحتی ریه نداشتم، اما خب هر کسی که در تهران زندگی می‌کند بالاخره آسم خفیفی دارد.
امیرسلیمانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: در این مدت که در بیمارستان مسیح دانشوری بستری بودم، داروخانه بیمارستان برای بیمارانی که حال وخیمی داشتند، دارو نداشت و وضعیت خیلی دشواری در آنجا وجود داشت.
وی درباره فعالیت‌های این روزهای خود نیز بیان داشت: در این مدت بیشتر تئاتر کار کردم و علاوه بر آن اجرای برنامه «بهترین شو» را برای شبکه دو داشتم. هدف این مسابقه استعدادیابی بچه‌ها بود و هفته گذشته پخش آن به پایان رسید.
بازیگر سریال «همسایه‌ها» با بیان اینکه تلویزیون مخاطب خود را از دست داده است، گفت: احساس می‌کنم که هیچ مخاطبی دیگر تلویزیون نگاه نمی‌کند. اما جالب است که مردم بسیاری به من می‌گویند چرا کم کارید؟ که در جواب می‌گویم نه! شما تلویزیون نگاه نمی‌کنید!
وی درباره حضور در برنامه‌ کودک نیز بیان داشت: تا به حال کار کودک انجام داده بودم و «بهترین شو» اولین کار کودکم نبود، اما اولین اجرای جدی‌ام بود که فضایش را خیلی دوست داشتم و از آنجایی که صحبت‌هایی درباره ادامه‌دار شدنش هست، امیدوارم بتوانم همچنان ادامه‌اش دهم. این اواخر پشنهاد سریالی داشتم که دقیقا چند روز قبل از قرارداد دستم شکست و نتوانستم در آن کار حضور داشته باشم.
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: سپند امیرسلیمانی، بازیگر تلویزیون