شایعه عجیب فوتبال ایتالیا درباره رونالدو

خبرگزاری تسنیم , 24 تير 1397 ساعت 14:15

یک رسانه ایتالیایی ادعای عجیب و غیرقابل باوری را درباره برنامه اصلی ستاره پرتغالی پیشین رئال مادرید برای ورود به کالچو کرده است.


در حالی که پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس هنوز برای خیلی‌ها غیرقابل باور است، گزارشی توسط یکی از رسانه‌های ایتالیا منتشر شده مبنی بر اینکه بانوی پیر مقصد اصلی این بازیکن پرتغالی نبوده و او در واقع می‌خواست به ناپولی ملحق شود، اما زمانی که مالک این باشگاه اورلیو دلورنتیس درخواست او را رد کرد به بیانکونری پیوست.


این ادعای کارلو آلوینو خبرنگار شبکه تی‌وی لونای ایتالیا است که جزو منابع خبری نزدیک به باشگاه ناپولی محسوب می‌شود و اولین نفری بود که خبر مذاکره این باشگاه با کارلو آنچلوتی را فاش کرد.

طبق ادعای مطرح شده توسط آلوینو درباره رونالدو که در نشریه کوریره دلواسپورت هم آمده است، کاپیتان تیم ملی پرتغال به مالک این باشگاه گفته اگر ۳۵۰ میلیون یورو خرج کند حاضر است برای آبی‌پوشان سن‌پائولو بازی کند و بازی برای یوونتوس دومین گزینه او بوده است. آلوینو همچنین ادعا کرده که ژرژ مندز، مدیربرنامه‌های رونالدو که با دلورنتیس رابطه خوبی دارد به او پیشنهاد کرده که برای جذب برنده ۵ توپ طلا اقدام کند، اما ناتوانی ناپولی برای پرداخت هزینه‌های مربوط به خرید او، ستاره سابق رئال مادرید را به فکر پیوستن به یوونتوس انداخته است.

رونالدو هفته گذشته با قراردادی ۱۱۲ میلیون یورویی و با حقوق سالانه ۳۰ میلیون یورو به یوونتوس پیوست و برای ۴ سال خودش را به این تیم متعهد کرد.


کد مطلب: 107328

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/107328/شایعه-عجیب-فوتبال-ایتالیا-درباره-رونالدو

خبر ایرانی
  http://newsirani.com