گریزمان: لقب «گریزی» را به «گریزو» ترجیح می‌دهم
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
کد مطلب: 107207
 
مهاجم خروس‌ها می‌گوید ترجیح می‌دهد لقبش برگرفته از لقب اسطوره فوتبال فرانسه نباشد.
 آنتوان گریزمان که یکشنبه شب در دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی فوتبال فرانسه را در دیدار مقابل کروسی همراهی خواهد کرد، در خصوص شانس خود برای کسب توپ طلا گفت: فرصت قهرمانی در جام جهانی هست، نه فرصت تصاحب توپ طلا. نگران بردن توپ طلا نیستم. تمام تلاشم را می‌کنم تا فرانسه قهرمان جهان شود و از دستاورد‌های بعد از آن هم استقبال می‌کنم.

وی همچنین در خصوص مقایسه شدنش با زین‌الدین زیدان ستاره پیشین تیم ملی فرانسه ملقب به «زیزو» اظهار داشت: لقب «گریزو» را خیلی دوست ندارم و «گریزی» به نظرم بهتر است.

مهاجم اتلتیکومادریدی خروس‌ها در خصوص رویارویی با تیم تحت‌هدایت زلاتکو دالیچ هم یادآور شد: این به سرمربیان دو تیم بستگی دارد که ما با چه شیوه‌ای بازی کنیم. مودریچ و راکیتیچ هم دو بازیکن فوق‌العاده و توانمند به لحاظ فنی هستند و اطمینان دارم که دیدیه دشان این را مدنظر خواهد داشت.

گریزمان در خصوص مقایسه سرمربی باشگاهی خود و دشان خاطرنشان کرد: سیمئونه خواب و خوراکش فوتبال است و با فوتبال نفس می‌کشد. او مربی‌ای است که هر لحظه با فوتبال است و تفاوتش با دشان در همین است، اما هر دو اهدافی مشترک دارند و آن پیروزی است و می‌دانند که چطور به این هدف برسند و از چه تاکتیک‌هایی در زمین استفاده کنند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: آنتوان گریزمان ، فینال جام جهانی ، کرواسی