جواد نکونام: خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب: 107151
 
یکی از دغدغه‌های بزرگ تیم تازه لیگ برتری شده نساجی، آماده نشدن ورزشگاه شهید وطنی در زمان آغاز رقابتهای لیگ برتر است.
 ورزشگاه شهید وطنی هنوز آماده میزبانی از بازی‌های نساجی در لیگ برتر نشده تا تبدیل به بزرگترین نگرانی تیم و هوادارانش شود. نساجی حساب ویژه‌ای روی هواداران خود در دیدارهای خانگی باز کرده‌ و طبیعتا آماده نشدن ورزشگاه شهید وطنی، خبر خوبی برای طرفداران و باشگاه به حساب نمی‌آید.

جواد نکونام سرمربی نساجی مازندران در این باره می‌گوید: متاسفانه خبرهای خوبی از روند آماده سازی ورزشگاه شهید وطنی به گوشمان نمی‌رسد. خبرهایی که می‌شنویم ناراحت کننده است. تا جایی که من مطلع شده‌ام ورزشگاه حاضر نیست و به شروع بازی‌های لیگ برتر هم نمی‌رسد. برای ما هفته‌های ابتدایی لیگ برتر اهمیت زیادی دارد. قصد داریم با حمایت هواداران امتیاز جمع کنیم ولی اگر قرار باشد در ورزشگاه خانگی خودمان به میدان نرویم، با مشکل روبرو می‌شویم.

وی افزود: یک استان است و یک تیم. از روزی که نساجی به لیگ برتر صعود کرد، باید سریعا کار آغاز می شد. به نظر من اگر ورزشگاه آماده نشود یعنی به طرفداران فوتبال بی احترامی شده است. آنها با هزار امید و آرزو منتظر هستند بازی ها شروع شود. خیلی ها به ما می‌گویند تنها دلخوشی شان تیم نساجی مازندران است. بی‌صبرانه منتظر هستند تا بازی‌ها شروع شود و به ورزشگاه بیایند. میزبانی کمترین حق این هواداران عاشق است. 

نکونام در ادامه می‌گوید: باید چقدر هزینه شود تا اینگونه مردم شاد شوند؟ وقتی فوتبال توانسته، چرا نباید به خاطر این هواداران یک ورزشگاه را آماده کنند؟ روزی که همه قول می‌دادند من گفتم الان زمان عمل کردن است. آماده نشدن ورزشگاه نساجی بزرگترین ضربه به تیم ما پیش از شروع فصل است. خیلی از تیم‌ها هزینه‌های سنگین کرده‌اند و ما تنها دلخوشی‌مان این بود که بتوانیم از امتیاز میزبانی و حمایت تماشاگران خود استفاده کنیم.

سرمربی نساجی در پاسخ به این سوال که اگر ورزشگاه شهید وطنی آماده نشود، آنوقت نساجی مازندران در کدام استادیوم بازی خواهد کرد، می‌گوید: من اصلا به ورزشگاهی غیر از ورزشگاه وطنی فکر نمی‌کنم. همه باید دست به دست هم دهند تا ورزشگاه آماده شود. این حداقل کاری است که می توانیم برای مردم مازندران و هواداران نساجی انجام دهیم.

Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: جواد نکونام ، لیگ برتر ، نساجی