شفر امسال باید خودش را ثابت کند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب: 107150
 
عضو کمیته فنی آبی پوشان با بیان این که ابراهیمی به نوبه خودش برای استقلال زحمات زیادی کشیده گفت: او صلاح کار خودش را در اتخاذ این تصمیم در نظر گرفته است.
جدایی امید ابراهیمی از استقلال شوک بزرگی به این تیم وارد کرد تا آبی پوشان وارد چالش تازه‌ای شوند.

محمد نوری عضو کمیته فنی استقلال با اشاره به این موضوع گفت: امید ابراهیمی بی تردید بهترین بازیکن یک دهه اخیر استقلال بوده و خدمات زیادی به این تیم ارائه داده. البته اتوبان ابراهیمی و استقلال یک طرفه نبوده و استقلال هم متقابلا در رشد این بازیکن بسیار تاثیرگذار بوده است. من به رفتن امید ابراهیمی از استقلال کاری ندارم او مختار است که برای آینده خودش تصمیم گیری کند. اما نوع رفتن ابراهیمی از استقلال قشنگ نبود.

وی افزود: نمی دانم آیا بین  امید ابراهیمی با مسئولین باشگاه تنشی ایجاد شده بود که او تصمیم گرفت اینگونه از این تیم جدا شود یا خیر. اما تاکید می کنم ابراهیمی می توانست زیبا تر از این تیم جدا شود و به دنبال زندگی اش برود. او زمان زیادی را از تیم ما گرفت. اگر ابراهیمی زودتر از تصمیمی که گرفته بود باشگاه را مطلع می کرد قطعا در زمانی که باقی بود شفر هم گزینه مناسب تری را برای جایگزینی ابراهیمی انتخاب می کرد. اما در این مدت زمان کم نمی توان عملکرد خوبی در این رابطه داشت.

عضو کمیته فنی استقلال ادامه داد: بازیکنان زیادی به استقلال می آیند و می روند و این باشگاه استقلال است که می ماند. از ابراهیمی بزرگتر هم در این باشگاه بوده اند. هیچ بازیکنی هم به این تیم نمی آید که تا ابد بماند. همه یک روز می آیند و یک روز هم می روند. اما خوب است بازیکن نوعی رفتار کند که بعد از رفتن خاطره خوبی از خود برای هوادار به جای بگذارد. تجربه بسیاری از بازیکنانی که در اوج خود به این گونه این تیم را ترک کردند مدتی بعد حاضر شدند برای بازگشت به این تیم پوئن های زیادی بدهند که این کار برای شان مقدور نشده است. من امیدوارم ابراهیمی چند سال بعد حسرت این جدایی و این نوع جدایی را نخورد.

نوری در ادامه بیان داشت: در نسل های گذشته کمتر دیده می شد که بازیکنان بزرگ پیراهن استقلال و پرسپولیس را با پول عوض کنند. خود من در زمانی که در اوج فوتبالم در استقلال بودم پیشنهادی داشتم که بیشتر از ۱۰ برابر پولی بود که از این تیم می گرفتم. اما حاضر نشدم این پیراهن را با پول عوض کنم. سالی که می توانستم ۵ میلیون از یک تیم ثروتمند بگیرم حاضر شدم با ۳۵۰ هزار تومان در استقلال بمانم. البته ۳۵۰ هزار تومانی که ۳۰۰ هزار تومانش را هم هرگز نگرفتم و حتی چک های آن را هنوز دارم. اما حتی حاضر نشدم از این تیم برای رسیدن به پولم شکایت کنم. اما چک ها را یادگاری نگه داشتم.

پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط این تیم بیان داشت: کار برای فصل پیش رو بسیار سخت است. امسال سالی است که شفر باید عیار واقعی اش را نشان دهد. بهرحال فصل گذشته تیم بسته شده بود و پیش فصل هم سپری شده بود و شفر می توانست مسئولیت این تیم را از خود سلب کند. اما برای فصل جدید او با میل و سلیقه خودش بازیکن گرفته و پیش فصل را هم با برنامه‌های خودش پیش می برد و مسئولیت همه نتایج این تیم در فصل پیش رو با خود شفر است و بهترین فرصت برای ارزیابی وی می باشد.

عضو کمیته فنی آبی پوشان در خصوص ادامه روند نقل و انتقالات این باشگاه بیان داشت: بهرحال آقای افتخاری با هماهنگی شفر در فرصت زمان باقی مانده اقدام به جذب بازیکنان مورد نیاز می کند و در مجموع باید امیدوار باشیم که حضور پر قدرتی در فصل آینده داشته باشیم.

Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: شفر ، استقلال ، امید ابراهیمی